Jump to content

Terrorist Takedown Conflict In Mogadishu

xekeru

Recommended Posts

2n203me.jpg

Terrorist Takedown, sürekli ilerleyen ve sagdan soldan çikan düsmanlari vurmaya çalistigimiz shooter oyunu.

2usctmo.gif

Ya helikoper tepesinde, ya jipin arkasinda ya da baska bir zirhli aracin üzerinde elimizdeki agir makineli tüfek ile Allah ne verdiyse. Düsman birlikleri ise kim kime dum duma ölüp duruyorlar. Her bölümde düsmanlarin yeterli kismini öldürmemiz halinde görevi tamamliyoruz ve eger sabrimiz yeterli ise bir sonraki asamaya basliyoruz.

:download1:

Not : Kurulumdan sonra masaustune kısayol gelmez..Baslat programalr menusundeki kısayoldan masaustune kısayol oluşturabilirsiniz..

bu oyunun gerçek adı Army Ranger: Mogadishu pc yi ilk aldığım 2006 da oynardım

8 bölüm 2004 sanırım üretimi

bitirmiştim oyunu 7 zor 8. uzun bölüm

Saygılar;

KemalALKIN

Bahsettğin oyun başka sanırım..Bu oyunun çıkışı tarihi 27 June 2008 olarak görünüyor..

Bu KOnuyu oyunlar bölümüne açmak gerekmiyormuydu :):rolleyes:

Katılımsız olduğu için yeri doğru..

Bahsettğin oyun başka sanırım..Bu oyunun çıkışı tarihi 27 June 2008 olarak görünüyor..

Yahu sitenizde yorumumuda silmişsiniz ;)

herkese bu oyunu bu adıyla yutturursunuz ama bana asla ;)

modifiye edip ismini değiştirmiştir uyanık eğer o tarihte çıktığını söylüyorsanız ;)

Yahu sitenizde yorumumuda silmişsiniz ;)

herkese bu oyunu bu adıyla yutturursunuz ama bana asla ;)

modifiye edip ismini değiştirmiştir uyanık eğer o tarihte çıktığını söylüyorsanız ;)

Ben sildim çünkü yanlış bilgi veriyorsun insanlara..Terorist takedown un bircok sürümü var..bu sürümüde belirttiğim tarihte çıkan sürümü..

Please register to see this content.
gerekli bilgiye bakabilirisin..Kimsenin sana yada bi başkasına birsey yutturmak istediği yok..Begeniyorsan indirir oynarsın beğenmiyorsan susar dinlersin..

Ben sildim çünkü yanlış bilgi veriyorsun insanlara..Terorist takedown un bircok sürümü var..bu sürümüde belirttiğim tarihte çıkan sürümü.. gerekli bilgiye bakabilirisin..Kimsenin sana yada bi başkasına birsey yutturmak istediği yok..Begeniyorsan indirir oynarsın beğenmiyorsan susar dinlersin..

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...