Jump to content

Sp2 Sonrası Güncelleştirmeleri Tek Tıkla Yükleme

wooT

Recommended Posts

Mrb arkadaşlar herkeze kolay gelsin hayırlı akşamlar.

Windows Updates Downloader ile Sp2 Sonrası Tüm Güncelleştirmeleri indirdim ve ben format sonrası bunların tek tıklama ile kurulmasını istiyorum. Forumda bir çok konuya baktım ama bir türlü beceremedim. Yada forumda hazır varsa link verebilirseniz sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler....

Not: Xp cdsine entegre etmek istemiyorum format attıkdan sonra ayrıyetten kurmak istiyorum...

arkadaşım bu konu üzerinde calışıyorum ama sp2 değil sp3 üzerinde calışıyorum. sp2 sonrası güncelleme paketi bulamazsın cünkü zaten microsoft sp2 desteğini kesti

arkadaşım bu konu üzerinde calışıyorum ama sp2 değil sp3 üzerinde calışıyorum. sp2 sonrası güncelleme paketi bulamazsın cünkü zaten microsoft sp2 desteğini kesti

arkadaşım sp2 güncellemelerini indirdim ben zaten sp3 le nasıl yapılıyorsa sp2 ilede aynı şekilde yapılır herhalde ben bunu internet kafe için istiyorum makinalarda sp3 yüklü ama Ağda Sorun oluyor ağ bağlantılarıma geç bağlanma oyunların geç açılması hatta bazen hiç açılmaması gibi sorunlar yaşıyorum bu yüzden sp2 diyorum...

arkadaşım sp2 güncellemelerini indirdim ben zaten sp3 le nasıl yapılıyorsa sp2 ilede aynı şekilde yapılır herhalde ben bunu internet kafe için istiyorum makinalarda sp3 yüklü ama Ağda Sorun oluyor ağ bağlantılarıma geç bağlanma oyunların geç açılması hatta bazen hiç açılmaması gibi sorunlar yaşıyorum bu yüzden sp2 diyorum...

sen bana güncellemeleri ö.m yolu ile yola ben sana katılımsız yaparım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...