Jump to content

Satılık Samsung S5603 Star 3G

Thund3R

Recommended Posts

SAMSUNG S5603 STAR 3G

Arkadaşlar Telefonumu Değiştireceğim için 5800 Almayı DÜşünüyrum Bu Yüzden Samsung S5603 Star 3G yi satmak istedim..Telefonum 3 Aylıktır Faturasını Bilerek Kesmedim Kendiminde Telefon Dükkanı Var Zaten Alım-Satım yapıyorum..Ürün Beyaz Renkte Piyasada Zaten Nadir Bulunan Renklerden..Aldığım sırada Telpayı arayarak binbir zorluk ile aldım zaten.. Herşeyi Kutusunda Olduğu Gibi Duruyor + Olarak Beyaz Renkte Deri Kılıf Vardır..

Cihazın Resimleri Aşşağıdadır Görüldüğü Gibi Rengi Beyaz ve Aldığım Günkü gibi Kutusundaki Bütün Aksesuarları Tamdır..Telpa Güvencesi Altındadır..

4008.jpg

200616.jpg

200617.jpg

200617.jpg

200619.jpg

200620.jpg

200620.jpg

200622.jpg

200623.jpg

Albüm Olarak Bakmak İsteyenler ;

http://s96.photobucket.com/albums/l198/wildness_spring/Samsung%20S5603%20Star%203G/

Kutu İçeriği ;

* Garanti Belgesi

* Şarj Cihazı

* Kulaklık Ara Aparatı [ Müzik Setlerine Takmak İçin ]

* Kulaklık

* Data Kablosu

* Beyaz Deri Kılıfı

* Yazılım CD si ve Kurulum Kitapçığı

Telefonu Kendim Kullandım Arkadaşlar Hiç Bir Şüpheniz Olmasın..Kendimin 2-3 Tane Telefonu Olduğu İçin Pek Sıklık İle Kullanmadım Zaten Sadece Konuşmak İçin..

Fiyatı 335 TLdir.. Piyasa Fiyatı Bu Civarda Zaten.

KREDİ KARTLARINA 8 TAKSİT İMKANI !! Brighstar Sistemi İle 8 Aya Kadar Vade İmkanı Bulunmaktadır !!

Kesin Alıcılar Özel Mesaj İle Ulaşabilirler..Peşin Fiyatta Birşeyler Yapabiliriz.. İyi Günler..

CİHAZ SATILMIŞTIR..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...