Jump to content

Ben Artık Askerim (: (:

mephistooo2

Recommended Posts

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

if you go with this head to army,you take nah as diploma

askere gitmek üzere olan erkeğin asıl psikolojisini bozan şey genellikle akraba-u talukat, konu komşu ve arkadaş çevresidir.kendinizi bi şekilde kandırırsınız her şeyi kafada hazırlarsınız ve fakat askerlik öncesi helallik mahiyetinde gidilen görüşülen herkes bi şekilde insanı demoralize etmeyi başarır.hayatınızda dinlemediğiniz kadar askerlik anısını 1 ay içinde dinleyiverirsiniz.içiniz bayılır, 'ulan askerlik burda başlıyo demek ki' gibi cümleler dökülür ağzınızdan.'hadi lan gonvoy yapalım' diyen güdik arkadaşlarınız ortaya çıkar. bu da yetmez gibi anne, baba, abla, teyze opsiyonel olarak sevgili, bilimum birinci derece yakınların ağlamalarına tanık olunur uzun süre dönmemek üzere bindiğiniz otobüsten. en güzeli sessiz sedasız bavulunu alıp bir başına gitmektir.

Eveeet Arkadaşlar,

Öncelikle arkadaşmıza hayırlı tezkereler dilerken, bende Yarın itibariyle Ardahan 25. mekanize piyade tugay komutanlığında Vatani görevimi yapmak üzere yola çıkıyorum. Forumun üreten bir ferdi olmamakla beraber, diğer arkadaşların yaptıklarından oldukça istifade etme şansı buldum. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür eder, haklarını helal etmelerini temenni ederim. Kısmetse 6 ay sonra (Ocak 2011) tekrar görüşebilmek dileğiyle.

Saygılar.

• 1 ay sonra...

Yolun açık olsun

Mutlaka orada yazıcı olmaya bak

Ne de olsa bilgisayar kurdusun :)

Eğer yazıcı olursan sen ordan da tntr ye el atarsın :)

Allah hayırlısıyla dönmeyi nasip etsin!!!

Ben yazıcı ol dedimde benim yaşım daha 18 bilmiyorum kısa dönemde de yazıcı olunuyor mu?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...