Jump to content

Format Hakkında

kskmehmet

Recommended Posts

Merhaba bir arkaşımın bilgisayarı bozulmuş sanırım gel format at dedi bende tamam dedim yalnız söyle bi sorun ben hiç masaüstüne format atmadım arkadaşım internet şifresini bilmiyo ben format attığımda diyelimki driverları buldum kurdum interneti nasıl halletcem ?

formar atınca modemi resetlemiş olmassın dolayısıyla tekrar odemi makineye tanıtmak zorunda kalmazsın ama diyorsan ki ben işimi sağlama alayım o zaman ttnete üye olurken verilen sarı kağıdı bulun orada şifreniz vardır yada ttneti arayıp şifreyi öğrenebilir arkadaşın ok kolay gelsin masaüstü makineye format atmak laptoptan daha kolaydır bunu belirtmek isterim :D

otomatik bağlanır ama bağlanmasada ttneti ararsın 5 dakikada sana şifrenin ne olduğunu söylerler problem olmaz yani...

slm

ne ttneti wirless şifresinden bahsediyor arkadaş , modem arayüzden girip şifrene bakabilirsin , ha modem arayüze girmesini bilmiyorsan beni hiç bulaştırma , laptop ve masaüstüne format arasında fark yoktur

modem arayüzüne girmek diye araştırsan modemin wirless şifresinede nasıl nereden öğrenebileceğini bulabilirsin arkadaşım... hem masaüstünde wires şifresini ne yapacak ki??? ben orayı kaçırmışım pardon... laptopla masüstünde format arasında fark vardır bunuda belirteyim arkadaş laptoplarda direk bağlanmaz sen bizzat uğraşman gerekir msdos'tan ayarlayıp direk formata geçirmen lazım yoksa format cd sini okumaz direk makineyi açar durur ok...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...