Jump to content

Web Siteme Giremeyenler Var..

Recommended Posts

Arkadaşlar şahsi bir websitesi kurdum ancak erişemeyenler var. Domainimi yazıp erişmeye çalıştıklarında hata sayfası çıkıyor. Önceden ücretsiz domain kullanıyordum sorun bundandır düşüncesiyle ücretli domain aldım ancak sorun hala düzelmedi. Erişim sıkıntısı çekenlerde hiçbir değişiklik yok hala giremiyorlar. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

Host Şirketi: TRSistem

Alan Adı: İsimTescil.net

Hatayı söylemeden nasıl bir yardım bekliyorsun çözemedim doğrusu.

"Sayfa Görüntülenemiyor. Adresi doğru yazdığınızdan emin olun. " ya da abc.com konumundaki sunucu bulunamıyor gibi hatalar.

Sitenin adresini verirsem reklama girecek o nedenle bu kadar kısıtlı oldu. Host Şirketi TRSistem, alan adı tescilini de isimtescil'den yaptım. Site adresini özel mesajla ulaştırabilirim.

@saGGiO; Chrome, Mozilla, IE, Opera ile denettim giremeyen arkadaşlarıma.

arkadaşların tarayıcılarının senin sitenin php versiyonları desteklemiyo olabilirmi (tabi kafadan atma bu)( ama birçok tarayıcıda denetmişsin) bu olasılık yok bence

win 7 de sorunsuz giriş yaptı

sitenin kaldırabileceği kişi ile ilgili bi bilgi al host şirketinden

arkadaşlarının pc lerinde virüs olabilirmi

bende bir virüs vardı vbulletin sitelere girerken sorun yapıyordu (yada bana öyle geldi) çoğu forum hata veriyordu sayfaa görüntülenemiyor diye

arkadaşların tarayıcılarının senin sitenin php versiyonları desteklemiyo olabilirmi (tabi kafadan atma bu)( ama birçok tarayıcıda denetmişsin) bu olasılık yok bence

win 7 de sorunsuz giriş yaptı

sitenin kaldırabileceği kişi ile ilgili bi bilgi al host şirketinden

arkadaşlarının pc lerinde virüs olabilirmi

bende bir virüs vardı vbulletin sitelere girerken sorun yapıyordu (yada bana öyle geldi) çoğu forum hata veriyordu sayfaa görüntülenemiyor diye

Bende windows7yle giriyorum, diğer işletim sistemleriyle de sorunsuz giren arkadaşlarım var. Virüs olayına gelince 1 2 tane olsalar mantığıma yatacak ama 15 20 kadar varlar belki daha fazla. Hepsinde olma ihtimali olağan gelmiyor.

sayfa görüntülenemiyor hatasında bir site adını falan bulamayıp anında görüntülenemiyor demesi var

bir de bekleyip zaman aşımı ile demesi var

arasında fark birincisinde alan adı yanlış(bu olamazda) yada o anda site veya pc bağlantıyı kesti

ikincisinde ise site yoğunluğu ve internet hızı ile ilgili olabiliyor

arkadaşlarına birde ultrasurf tipi bir proxy programı ile girmelerini istesene birde öyle denesinler

tabi bunlar sadece öneri bendede joomlada oluyordu evden girebiliyordum ancak okuldan giremiyorum okuldan proxy programı le girilmişti

sayfa görüntülenemiyor hatasında bir site adını falan bulamayıp anında görüntülenemiyor demesi var

bir de bekleyip zaman aşımı ile demesi var

arasında fark birincisinde alan adı yanlış(bu olamazda) yada o anda site veya pc bağlantıyı kesti

ikincisinde ise site yoğunluğu ve internet hızı ile ilgili olabiliyor

arkadaşlarına birde ultrasurf tipi bir proxy programı ile girmelerini istesene birde öyle denesinler

Bi de öyle denerim hocam. Verdiği hata zaman aşımı hatası değil görüntülenemiyor hatası.

Güzel bu sorunlar database ftp veritabanı falan filen bozulduğu zaman hocam direk siteyi aldığın şirkete bildirmen gerekir oradan ne yanıt gelecek doğrusu bende çok merak ediyorum çünkü hiç böyle bir sorun yaşamadım :D

' date='19 Ağustos 2010 - 11:38 ' timestamp='1282210681' post='869993']

dnsler uçmuş.tipik isimtescil olayı.bildir hemen çözsünler.ayrıca domain parkda????

İsimtescilde bir sorun yok hocam TRSistemde bi problem var.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...