Jump to content

Boot Değişiyor?.. Neden...

EXPOLIT

Recommended Posts

arkadaslar sorunum, yaptıgım xp cd'de ilk dosyalar yuklendıgınde ılk kurulum baslamadan oncekı acılısta entegre ettıgım kavuniçi boot cubugu gozukuyor... yalnız kurulum tamamlandıktan sonra ıkıncıye acıldıgında bu boot cubugu orjınal halıne donuyor... 18 ağustosa kadar tum guncellemeler entegre edılı... acaba bununla mı bır alakası var dıyorum ama guncelleme paketlerınden sonra boot cubugunu entegre edıyorum... yardımları dokunacak arkadasları beklıyorum... her turlu onerıye acıgım...

arkadaslar sorunum, yaptıgım xp cd'de ilk dosyalar yuklendıgınde ılk kurulum baslamadan oncekı acılısta entegre ettıgım kavuniçi boot cubugu gozukuyor... yalnız kurulum tamamlandıktan sonra ıkıncıye acıldıgında bu boot cubugu orjınal halıne donuyor... 18 ağustosa kadar tum guncellemeler entegre edılı... acaba bununla mı bır alakası var dıyorum ama guncelleme paketlerınden sonra boot cubugunu entegre edıyorum... yardımları dokunacak arkadasları beklıyorum... her turlu onerıye acıgım...

Windows güncellemesi varsa Tabiki değişir.

mavi ekrandan sonra kendi yaptığın ekran tabikide aktif olucak ancak 39 dk kaldı yazısı geldiğinde o dakikalar içinde güncellemeleri yükleyecek.Böylece eski boot ekranına(klasik xp ekranına) dönmüş olacak...

Sorunu kendin bulmalısın...

Benim önerim runoncex ile katılımsız boot ekranını kurdurmayı dene....

En garanti yol...

kardeşim bende modifiye işlerinde yeniyim ama böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım daha...

1 yıldır modifiye işlerine ara verdim ygs dolayısıyla forumdan hiç yeni modifiye xp indirmedim....

Ama en garanti yol runoncex ile boot ekranını katılımsız yapıp yüklemek...

Ama senin sıralamanda bir hata da olabilir ...

Güncellemeleri nlite ile mi hfslip ile mi entegre ediyon ?

Daha doğrusu sen bana modifiye esnasındaki aşalamarını söylersen sevincem...

örnek veriyom

1-güncelleme ve addon ekledim

2-görsellik paketini ekledim

.

.

.

böyle bir sıralama verirsen yardımcı olalım....

Sorunun güncellemeler ile alakalı....

arkadaslar konuya yardımcı olabılecek arkadaslar var mı?.. ufak bır yardımınızı beklıyorum... katılımsız kavuniçi boot cubugu var mı?.. bende addon olarak var ama guncellemeler oldugu ıcın yuklemıyor.... guncellemelerı yukledıkten sonra kurmayı nasıl becerebılırım katılımsızı olmadan...

Arkadasım oncelikle sunu soyliyim bi ara bende bu olayla ugrasmıştım bende sunu yaptım oncelikle bu dedigin boot olayı hem i386 icinde var hemde driver.cap bunun icinde var ve su anda cıkan bi guncellemenin icinde bu dosyalar mevcut degiştigi icin gidiyor bende sunu yaptım

o guncellemeyi buldum 2 yada 4 mb likbi şey icini actım o 4 tane dosya cıktı restoratorla actım versiyon bolumunu kendi dosyalarıma kopyaladım yani versiyonunu guncelledim sonra tekrar bunları cap yapıp i386 icine attım ayrıca dedigim gibi driver.cap onuda actım bi yere orayada attım ama sıkıştırılmamış hallerini zaten aynısı var diyecek sen degişeceksin sonra cap programların biriyle yine sıkıştırdım driver.cap ve artık o updateyide bulmuyor cunku versiyonunu guncelledigim icin insallah yardımcı olabilmişimdir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...