Jump to content

Msn Sesli Görüşme Ve Görüntülü Konuşma Sorunu

Recommended Posts

s.a. hayırlı ramazanlar dilerim öncelikle öncedende forumda konu açmam ve aramalarıma rağmen sorunuma bir türlü çare bulamadım yardımlarınızı bekliyorum sorunum msn 8.5 kullanıyorum zaten onuda bu siteden indirdim önceden sorun yoktu ama bi kaç aydır kamera daveti yollayınca direkt red etti yazısı çıkıyo ama karşı tarafa hiç davet gitmiyor tek kamera yolluyorsun bağlantı kurulamadı diyor kamera olmasına rağmen karşı taraf kameran yok diyor ne yaptıysam çözemedim ltf son sürüme geçin demeyin msn 8.5 veya daha alt sürümde olabilir fark etmez yeterki sesli görüntülü konuşmalarda sorun çıkarmasın elinde 8.5 veya daha alt msn olup sorunsuz çalışan msn varsa paylaşmasını rica ediyorum herkeze hayırlı günler

Eğer arkadaşın verdiği linktede sorununu çözemezsen MSN Liv'ı Yüklemen Yani Son Sürümü Yüklemen Gerekecek Arkadaşım.Bende de Aynı Problem Oldu.Aynı Sorunu Bende Alıyordum MSN yi Yükselttim Sorun Çözülü.Ama İşte Son Sürümde Normal Güçteki Bilgisayarları Kasıyor.

a.s. vallahi kardeş ben bu linteki msn yi kullanıyorum gayet iyi çalışıyor

Please register to see this content.

mikrofon vede webcam in driverlerini bir daha yükle ve dene

kardeş verdiğin msn 2009 ben 8.5 istiyordum bu bende var zaten messenger 8.5 sesli görüşmelerde sorunu olmıyan msn arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...