Jump to content

Teknik Servis Araçlar Dvd'si V3 --Eylül 2010--

OzgrGvnc
 Share

Recommended Posts

Kendi upload eden ve kendi adına yayınlayan olsada son sayfada maili ve her sayfanın altında logosu olan benim :)

Bir bakabilirmiyim şu sitelere. PM alalım :)

Evet birkaç site buldum. hackhell ve turkhackteam gibi ezikler.

Uyarıyorum sadece ve sadece hakkında yazan bölümde adı geçen sitelerden indirin.

Edited by Hemoroid

• Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaşım ellerine sağlık, güncel bir servis dvd'si olmuş.. teşekkürler..

Güle güle kullanın.

eline saglık kardesim çok güzel bi çalışma başarılarının devamını dilerim...

İnşallah kardeşim. Sende saol.

Programları katagori haline soksa idin daha güzel olurdu bence işte internet programları virüs programları diye filan ve arka plan resmi daha iyi olabilirdi çok karanlık bir renk göz açıcı renkler kullanılmalı

Bu dediklerini herkes yapıyor zaten. Kategoriler halinde programlar için daha fazla alan gerekiyor. Daha fazla alan yoksa daha az program oluyor. Amaç hem ams ile neler yapılabileceğini denemek hemde aio yayınlamak.

Programları kategorilemek ev kullanıcısına yönelik aio için uygun olabilir.

Bu şekilde olması şu ana kadar indiren ortalama 2500 kişiyi rahatsız etmedikten sonra sorun yok.

Dostum bu zaten v3 ;)

v4 için çalışmalar başladı. Yeni sürüm güncellenebilir olacak ve birçok sürpriz eklenecek.

Beyt40 ben teşekkür ederim güle güle kullan.

V4 de Hiren Boot CD ve Acronis gibi teknik servislerin vazgeçilmezleri sayılan unsurlar olacak mı? son versiyonlarını da ekleyebilirsen çok güzel olur tabi benim ki sadece öneri herkes kendi işine yarayacakları sipariş veriyor ;)

Rapid isteği çok fazla. Müsaade ederseniz rapid'e yükleyebilirim. Bir de isminizi ve alıntı olduğunu belirterek sizin linklerinizle kendi sitemde yayınlamamın sakıncası var mıdır?

Tabiki sakıncası yok. İyi paylaşımlar.

V4 de Hiren Boot CD ve Acronis gibi teknik servislerin vazgeçilmezleri sayılan unsurlar olacak mı? son versiyonlarını da ekleyebilirsen çok güzel olur tabi benim ki sadece öneri herkes kendi işine yarayacakları sipariş veriyor ;)

Bahsettiğin içerik v4 de değilde hemen hemen aynı anda çıkacak olan wpi ile gelecek. Wpi içinde birçok sürpriz düşünüyorum ;)

ben egemynetin hazırlamış olduğu programı kullandım şimdiye kadar ve çokta güzeldi.sizin hazırlamış olduğunuz çalışmayı hızlı bir şekilde indirmeye çalışıyorum.ilk ekran görüntüsü birazda abartalım dudaklarımı uçuklattı.çok güzel bir çalışma yapmışsınız.çok beğendim.keşke driver packı da içinde olsaydı.evet güncel driver her zaman iyidir ama yokluk anında driver pack cankurtaran oluyor.v4 te inşallah son sürüm driver packı eklersin.Allah yar ve yardımcınız olsun.