Jump to content

Bilgisayarımı Klavyeden Bir Tuşla Açmak Istiyorum

ysuf_

Recommended Posts

mrb tnc sakinleri.. bilgisayarımın açma kapama tuşu tutukluk yapıyor. ve bu bilgisayarımı açmamı işkence haline getiriyor. bilgisayarımı farklı bir tuşla açmak istiyorum. bunu nasıl yapabilirim_? yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkurler

imkansız dil bende araştırmıştım ama ilgimi çekmedi

var böyle bir şey yalnız pc herzaman elektirik uzerinde olucak biraz karmaşık bir konu

açma kapama tuşunda sorun varsa pc yi açabilirsin içerisinde pc kapatma tuşunu çıkartıp yeniden takabilir veya mumkunse reset ile kaploları degiştirebilirsin böylece resete basınca pc kapanır resetleme biraz sıkıntıya girer yalnız tuş takılı kalıyor ya ondan

bence pc yi aç bir bak toz moz vardır yada başka bir şey temizlenince duzelir

imkansız dil bende araştırmıştım ama ilgimi çekmedi

var böyle bir şey yalnız pc herzaman elektirik uzerinde olucak biraz karmaşık bir konu

açma kapama tuşunda sorun varsa pc yi açabilirsin içerisinde pc kapatma tuşunu çıkartıp yeniden takabilir veya mumkunse reset ile kaploları degiştirebilirsin böylece resete basınca pc kapanır resetleme biraz sıkıntıya girer yalnız tuş takılı kalıyor ya ondan

bence pc yi aç bir bak toz moz vardır yada başka bir şey temizlenince duzelir

kardesm, ilgin için teşekkurler. bilgisayarım laptop. o yüzden o dediğin tuş değiştirme olayı pek mümkün görünmüyor. bide o bahsettiğimz olay 2007 sonrası üretilen anakartlar için oluyormuş. benimki galiba 2006

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...