Jump to content

Sabit Telefonsuz İnternet Bağlantısı

fatih7998

Recommended Posts

Arkadaşlar telekom bu işi ne zaman halledecek valla bıktırdı artık telefonu kullanmadığım halde hatta hiç kullanmıyayım diye kaldırıp kutusuna koydum yaklaşık 2 aydırda kullanmıyorum kullanmakta istemiyorum çünkü kullanmadığım halde 20 tl borç gelmiş ne yapmak lazım acaba bilen varmı?...

Arkadaşlar telekom bu işi ne zaman halledecek valla bıktırdı artık telefonu kullanmadığım halde hatta hiç kullanmıyayım diye kaldırıp kutusuna koydum yaklaşık 2 aydırda kullanmıyorum kullanmakta istemiyorum çünkü kullanmadığım halde 20 tl borç gelmiş ne yapmak lazım acaba bilen varmı?...

Senin eevin sokağında kablolu yayın var mı yada fiberoptik kablo döşenmiş mi bir arştır kardeş o zaman telefona ihtiyaç kalmıyor.Telekom u daha cok baklariz.Yapsad internete zam yapr bir türlü o parayı çıkarır oooo

Olsa ne çare ki 5 ay önce üye oldum! bildiğim kadarı ile 2 yıllık sözleşme imzalıyoruz.

Eğer hediye telefon almadıysan 2 yıllık sözleşme sadece adsl aboneliğini kapsar.

Diğer soruna gelirsek. Yılbaşı itibariyle yakından takip edin. 2011 ilk aylarında telefon aboneliği zorunluluğu kaldırılacak diye duymuştum bir telekom yetkilisinden.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...