Jump to content

Ttnet Sınırsızdan Sınırlıya Geçiş Olur Mu?

harun001

Recommended Posts

Tabikide geçiş yapabilirsiniz fakat geçerken fatura kesim tarhine dikkat edin yoksa iki tarfineni ücretide geliyor size.Yani diyelim sizin faturanız Ayın 25 de kesilecek siz bu işlemi 16 sında yaptınız 16 dan itibaren fatura kesim tarihine kadar iki tarifinin ücretinide öderseniz.

Tabikide geçiş yapabilirsiniz fakat geçerken fatura kesim tarhine dikkat edin yoksa iki tarfineni ücretide geliyor size.Yani diyelim sizin faturanız Ayın 25 de kesilecek siz bu işlemi 16 sında yaptınız 16 dan itibaren fatura kesim tarihine kadar iki tarifinin ücretinide öderseniz.

fatura kesim tarihi derken

geçeceğini sanmıyorum çünkü sınırsız paket sınırlı paketten büyük

TTNET;

15-Müşterilerimiz kullandıkları tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife hız ve paket değişikliği yapabilirler

Bu maddeye göre geçiş yapamyız öyle mi ?

Sınırlı tarifeye geçiş mümkün ise bile geçmenizi önermem.Zira Ttnet artık sınırsız abonelikleri kaldırıyor, üye alımı yapılmayacak.Kotaları kaldırması, geliştirmesi gerekirken yeni abone olacakları kota kullanmaya yöneltiyor malesef.Sınırsız tarifenız hazır varken kullanın bence.Yine de siz bilirsiniz...

Ttnet müşteri hizmetlerini ararsanız eğer bi alt tarifeye geçemeyeceğinizi söyleyeceklerdir size.En azından bana öyle söylemişlerdi.Netlimitsiz paketteyim aylık 49 Tl ödüyorum kotalıya geçemeyeceğim için ay sonunda ttnet aboneliğimi kapatmayı düşünüyorum.Bunun yerine vodafone den aylık internet paketi almayı düşünüyorum(Sınırsız Cepnet 100 mb den sonra hız düşüyomuş ama aylık 8 Tl).İster cepten ister pcye bağlayıp girebiliyorum.Öyle fazla dawnload yapan birisi olmadığım için bana yeterli gibi geliyor.Ttnet ten kurtulmak için gsm şirketlerini alternatif olarak düşünmenizi tavsiye ederim size.

Kardeşim istediğin zaman istediğin tarifeye geçebilirsin.Ben kaç kere sınırlı paketten sınırsız pakete geçtim.Aynı şekilde bazı sıkıntılardan dolayı sınırsız paketten sınırlı pakete geçtim.Yalnız faturanın ne zaman kesildiğini öğren daha sonra geçişini yap.Sınırsız tarifeye netten geçebilirsin.Fakat sınırsızdan sınırlı tarifeye geçebilmen için müşteri hizmetlerini araman gerekiyor.Selametle...

Ben söyledim benim cevaplamam gerkiyor...

Şimdi diyelimki sizin faturanızı her ayın 30'unda kesiliyor yani basılıyor.Siz ayın 10'unda tarife değişikliği veya hızınızı değiştirdiniz.

CANIM TTNET 'im diyorki bu durum karşısında sen fatura kesim tarhinden önce değişiklik yaptın bu ay senin faturana 20 günlük yeni alacağın hizmetin bedelinde ekliyorum ÖDE diyor.Anlayacağın tarifen değişiyor her iki tarfinenin ücreti tek bir faturaya bir aylık süre ile ynasıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...