Jump to content

Net Donması Hakkında

Recommended Posts

slm uzunsuredır ınternet kullkanıcısıyım işletımm sısıtemım xp son zamanlarda bılgısayarı acıp nete gırdıgımde bır sure sonra sankı net cok cok yacaslıyor sayfalar acılmıyor msn kapanıp yenıden acılmaya baslıyor işelm yapamaz hale gelıyorum sonrasında bılgısayarı kapatıp acınca hersey normal gıbı calısıyor bu konuda yardımcı olacak arkadsların yardımını beklıyorum simdıden tesekur edıyorum

virüs programı kullanıyormusun kullanıyorsan kasperky2011kur değilse kasper kur eğer kasperse başka

kur birde pc de birşey açık değilse sadece internet açıksa işlemci kullanımına bak %100 lere yakınmı kullanımı

yakınsa virüstür

virüs programı kullanıyormusun kullanıyorsan kasperky2011kur değilse kasper kur eğer kasperse başka

kur birde pc de birşey açık değilse sadece internet açıksa işlemci kullanımına bak %100 lere yakınmı kullanımı

yakınsa virüstür

normalde işlemcı kullanımı cok dusuk yuzde 5-8 arasında

ama bırden cok msn acınca msn işlemcı kullanımını artırıyor

kaspersky2011 ile sistemini iyice tarat açık bağlantıları kapatır benim vın ı bile bırakmıyor

internete bağlansın kolaygelsin

tsk eedrım deneyecegım acaba modemden kaynaklana bılırmı modemı fabrıka yarların adonderıp yenıden kursam yada modem yazılımını gunceleemk gıbı bırsey varmı

JDownloader vb programlarla download yapıyorsan bazen hızını alamayıp tarayıcıyı zora sokabiliyor, geçenlerde başımı çok ağrıttı, indirme yapıyorsa hızı sınırlaman yeterli olur

hayır indırme yapmıyorum sadedece nete gzenıyorum bır kac tane msn acıyorum bır kac sayfa o kadar

ie kullanıyorsan o bazen pc dondurabılıyor firefox dene birde

ie kullanmıyorum ferfox bazende google kullanıyorum daha once sorun yoktu sonzamanlarda oldu internet erısımınden olabılıormı dıye dusnuyorum smile kulanıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...