Jump to content

İso Dosyasını 2 Dvd'ye Yazdırmak?[Çözüldü]

arda14

Recommended Posts

Slm arkadaşlar fifa 2011'i indirdim iso boyutu 6,32 gb.Benim isteğim bazı oyunlarda cd 1'den yüklemeye başlar yüklerken cd2 yi ister bunun gibi 2 dvdye ayırmak istiyorum yani dosyaları bilgisayara kopyalamadan direk dvd'den bilgisayara kurucam bunu nasıl yapabilirim?

Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler..

Winrar lı dosyayı masa üstüne cıkar ama once ultra iso yu kur sonra cıkar ondan sonra yazdırmaya basla en kolay pro o

Cevabın için teşekkürler yanlız ben o şekilde yazdırmak istemiyorum cd ve dvd oyun yüklerken görmüşünüzdür belki oyunu yüklerken %30'da cd 2'yi takınız der 2'yi takarsınız 3'ü takın der öyle öyle oyunu yüklersiniz bende onun gibi 2 dvd'ye bölmek istiyorum fifa 2011'i olmadı dual leyer dvd alıcam cevaplar için tekrar teşekkürler..

Cevabın için teşekkürler yanlız ben o şekilde yazdırmak istemiyorum cd ve dvd oyun yüklerken görmüşünüzdür belki oyunu yüklerken %30'da cd 2'yi takınız der 2'yi takarsınız 3'ü takın der öyle öyle oyunu yüklersiniz bende onun gibi 2 dvd'ye bölmek istiyorum fifa 2011'i olmadı dual leyer dvd alıcam cevaplar için tekrar teşekkürler..

Dostum böyle bir yöntem ya mümkün değil yada çok aşamalı ve alengirli yapılacak bir iştir. Bende merak edip araştırma yaptım ama hiç kesin bir cevap yok.

Uğraşma, çak dual leyer gitsin. Hem tek dvdden kurmak varken 2 dvdyi ne yapacaksın.

Dostum böyle bir yöntem ya mümkün değil yada çok aşamalı ve alengirli yapılacak bir iştir. Bende merak edip araştırma yaptım ama hiç kesin bir cevap yok.

Uğraşma, çak dual leyer gitsin. Hem tek dvdden kurmak varken 2 dvdyi ne yapacaksın.

Tamam kardeşim dual leyer hiç kullanmamıştım şimdi daha mantıklı geldi ilgin için teşekkür ederim..

bu şu anda olan birşey setup programlarının neredeyse çoğu bunu yapabiliyor ama nasıl yapıldığı konusunda fikrim yok mesela .BIN dosyalarına ayırıyor yada DATA1.cab gibi dosyaları yapıyor ve sizddenn ikinci diski istiyor....belki program files ta kurulu olan oyunun sisteme girdiği kayıtları yada dosyaları bularak bir Install programı ile bunları part part bölebilirsin

bu dediğin işlemi oyun üreticileri yapıyor ve CD devri bittiği için bunlara gerek yok şimdilerde.

çift katmanlar 8.1gb ver almaya başladığından oyunların boyutu sorun olmuyor.

4.7gb içinde ya winrarla parçalara böleceksin ya da oyunun içindeki büyük dosyalardan birini 2. DVD'ye atacaksın sonra bilgisayarına çıkarıp kurulum yapacaksın. başka yolu yok.

@ ozyol

Kardeş gelip hortlatılmasın diye çözüldü yazıldı başlığa. Adam kendi problemini bu şekilde çözdü. Başka genel bir çözümü yok zaten işin.

Her oyun için ayrı ayrı yapılabilecek çözümler var. Dosyalarda oynama yapılıyor falan filan gibi. DVD9 önerdik ve adam işini gördü.

Başlık açan kişi sorununu çözdü, başlıkda Çözüldü olarak değiştirildi.

Yöntemi biliyorsan anlat bilmiyorsan sırf post kasmak için konuyu hortlatma.

google ya ^^fifa 11 dvd9 dvd5^^ yaz cikar canim. Ama biraz ugrastirir.

Teşekkürler sonunda çözdüm aslında uğraştırmıyo sadece biraz bekletiyo hemen anlatımını yapıyım aşağıdaki linkdeki dosyaları indirin daha sonra masaüstüne çıkartın indirdiğiniz 6 küsür gb'lık pes 2011 oyununu rarlıysa veya isodaysa indirdiğiniz klasör içindeki FIFA_11_1 klasörüne kopyalayın daha sonra patch.bat dosyasını çalıştırın ortalama 10-15 dk. bilgisayar hızına göre değişebilir. gelen cmd ekranından gelenlere enter vb. bişeylere basın ve size FIFA_11_1.iso ve FIFA_11_2.iso olarak ayırıyo daha sonra ultra iso programı ile yazdırabilirsiniz %100 sonuç veriyor ben denedim ve sorunsuz çalıştı takıldığınız bi yer olursa sorabilirsiniz ...

Dosyalar:

68721.PNG

İso:

25182.PNG

Yüklerken:

69973.PNG

Fifa 11 Dvd9- Dvd5 Gerekli Dosyalar:

http://www.2shared.com/file/I38xorMt/FIFA_11_2xDVD5_Central_Europe.html

Not: Başka oyunlarda büyük ihtimal çalışmaz bölmek istediğiniz oyunun adını örneğin pes 2011 dvd9-dvd5 olarak googleden aratıp biraz araştırırsanız sonuç alırsınız..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...