Jump to content

Tarayıcı Verilerini Yedeklemem Lazım

Bitmap

Recommended Posts

iyi akşamlar bir isteğim var

internet tarayıcılarındaki verilerimi yani kayıtlı şifrelerimi vb. şeyleri direkt olarak alabileceğim bir araç varmı

istediğim tarayıcılar Opera....Google Chrome....İnternet Explorer

varsa böyle bir araç lütfen söyleyin çünkü o kadar çok şifrem varki hepsini ezberleyemiyorum......lütfen yardım..SAYGILARIMLA

internet tarayıcılarındaki verilerimi yani kayıtlı şifrelerimi vb. şeyleri direkt olarak alabileceğim bir araç varmı

varsa böyle bir araç lütfen söyleyin çünkü o kadar çok şifrem varki hepsini ezberleyemiyorum......lütfen yardım..SAYGILARIMLA

Kardes google chrome'da boyle bir ozellik var. Seceneklere git Kisisel ogelere gir. Orada Bu Hesabi senkronize et diye bir ozellik var. Gmail adresini ve sifreni gir. Daha sonra neleri yedeklemek isteyecegini soruyor. Kendine gore bunu belirle. Islem tamamdir. Bu ozellik sayesinde Google Chrome kullandigin butun bilgisayarlarda ozel bilgilerine bir kac dakikada ulasabilirsin.

byvistakazim merhaba,

istemiş olduğun tool, tüm tarayıcıları içerenini değil ama her tarayıcı için aşağıda vereceğim programları kullanabilirsin.

ie için

Chrome için

Opera için

Please register to see this content.

Mozilla için,

Tool değil ama araçlar sekmesinden, seçenekler\güvenlik\kayıtlı parolalar bölümünden tüm şifrelerine ve bağlantılı adreslerine ulaşabilirsin.

iyi çalışmalar

Please register to see this content.
bu programı denediniz mi? Ayrıca bu konu daha önce açıldı : (

Desteklenen Browserlar

Internet Explorer 8

Internet Explorer 7

Internet Explorer 6

Firefox 3.7

Firefox 3.6

Firefox 3.5

Firefox 3

Firefox 2

Opera 10.5

Opera 10

Opera 9

Safari 4

Safari 3

Google Chrome 5

Google Chrome 4

Google Chrome 3

Google Chrome 2

Google Chrome 1

Flock 2.5

Flock 2.0

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...