Jump to content

Ram Ve Dvd Writer Lazım [Satan Varsa Içeri]

gozyası
 Share

Recommended Posts

İyi akşamlar arkadaşlar.Bana Ram ddr2 ve Dvd Writer lazım arkadaşlar 2.el olsa daha iyi olur benim butçem için ama 2.el istiyorum dediysek okadarda bozuk haline gelen parçalar deil... [[color="#FF0000"]Anladığızı umuyorum[/color]]Elinde olupda satmak istiyen veya satıcı olan lütfen benimle irtibata geçsin.Tekrar iyi akşamlar
TnC-Team

1 gb ddr2 800 mhz ram 24,90 USD + KDV

2 gb ddr2 800 mhz ram 45,60 USD + KDV

LG GH22NS50 22X8X16X SATA DVD-RW SIYAH 19,08 USD + KDV

SAMSUNG SH-S223C 22X SATA DVD-RW SIYAH 18,00 USD + KDV

sıfır fiyatları

Pm den attım..

2 gb ddr2 800 mhz ram 45,60 USD + KDV. yuh ya bu kadar da olmaz ben 1600 mhz ddr2 2 gb kingston hyperx rami o fiyata alıyorum

senin aldıgın 2.el olabilir.Olmayada bilir,bana 2gb ddr2 677 mhz li felan ram lazım 2.el daha uygun oluyo bana ayarlasana ozaman ucuza bildigin yer felan varsa Pm'den beni bilgilendir lütfen.

senin aldıgın 2.el olabilir.Olmayada bilir,bana 2gb ddr2 677 mhz li felan ram lazım 2.el daha uygun oluyo bana ayarlasana ozaman ucuza bildigin yer felan varsa Pm'den beni bilgilendir lütfen.

birincisi arkadaşım ikinci el falan değil ramlar ikincisi asla ama asla ikinci ram alma hiç tavsiye etmiyorum senden önceki kullanıcının ram'e neler yaptığını bilemezsin. ben sorarım çevreme ucuz güzel bir ram elime düşerse bu günlerde seni bilgilendiririm.

birincisi arkadaşım ikinci el falan değil ramlar ikincisi asla ama asla ikinci ram alma hiç tavsiye etmiyorum senden önceki kullanıcının ram'e neler yaptığını bilemezsin. ben sorarım çevreme ucuz güzel bir ram elime düşerse bu günlerde seni bilgilendiririm.

Pm.Den bilgilendirirsin ozaman.

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...