Jump to content

Epson Stylus Sx610Fw

pasa_mahmut

Recommended Posts

SELAM arkadaşlar bir arkadaşım için açıyorum konuyu ve onun ağzından olan mesajı altta yayımlıyorum..

Değerli forum arkadaşlarım; Dün, yazıcım olan Hp psc 1410 için hp 21 - 21 kartuş almaya gittim. Aklıma bir şey takıldı. Aldığım kartuş yazıcıya taktığımda çalışmazsa boşa gider dedim. Zaten yazıcımda eski. Mağaza satıcılarının tavsiyesi üzerine; EPSON STYLUS SX610FW YAZICI, TARAYICI, FOTOKOPİ, FAKS yazıcı aldım. Aldığım mağazada test yaptılar. Bir fotoğraf çıktısı aldıktan sonra normal fotokobiyi dahi kesik kesik basmaya başladı. Mağazadan çıkmadan hemen birebir değişim yaptılar. Eve geldim fakat kutuyu açmadım daha.Şimdiyi kutuyu açarsam sarf malzeme ( kartuş parasını) düşerler. EPSON STYLUS SX610FW yi tavsiye edermisiniz? Tavsiye etmiyorsanız.Nacizene fikirleriniz doğrultusu ile , ona göre geri ******ürüp iade kuponu alacağım Yada başka yazıcı tavsiyeleriniz neler. Ürünü reklam gibi olmasın ( özür dilerim) Vatan bilgisayar mağazasından aldım. Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi Forumlar dilerim.

v2-45871.jpgv2-SX610FW.jpg

Özellikler

Baskı Hızı(dakikada) 38 sayfa siyah beyaz, 38 sayfa renkli

Baskı Çözünürlüğü 5760x1440 dpi ye kadar

Kağıt Besleme Kapasitesi 120 Sayfa

Otomatik Kağıt Besleyici 30 sayfa

Fotokopi Çözünürlüğü 600X600 dpi

Tarayıcı Çözünürlüğü 2400x2400 dpi

Tarayıcı Renk Derinliği 48Bit

Faks Hızı 33,6 Kbps

Faks Belleği 180 sayfaya kadar

Kağıt Seçenekleri A4

Kartuş Sayısı 4

LCD Ekran Var 6,3 cm renkli

Bağlantı USB2.0, Kablosuz, Ethernet (10/100), PictBridge

Ek Özellikleri Digital Hafıza KartYuvası

Ölçüler (Ağırlık/YxGxD) 8,3 Kg. / 236x461x346 mm

Uyumlu İşletim Sistemleri Windows 2000/XP/XP-x64/Vista, Mac OS 10.3.9/10.4.x /10.5.x

http://www.vatanbilgisayar.com/epson-sx610fw-stylus-sx610fw-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=45871

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...