Jump to content

6 Adet Çıktı! Ka7 (Yüklendil!) İşte Sürümler

KemalALKIN

Recommended Posts

4grr52.jpg

KA7™ Serisi...

1. KA7 Ekim 2010 Güncel Edition x86 "ÇIKTI"

2. KA7 Ekim 2010 Güncel Edition x64 "ÇIKTI"

3. KA7 Driver 2010 v2 Edition x86 "ÇIKTI"

4. KA7 Driver 2010 v2 Edition x64 "ÇIKTI"

5. KA7 Ekim 2010 Güncel & Driver Edition x86 "ÇIKTI"

6. KA7 Ekim 2010 Güncel & Driver Edition x64 "ÇIKTI"

Linklerin Sunumu DLC Olarak Verilecektir İndirebilmeniz İçin Veya Linkleri Görebilmeniz İçin JDownloader Dosya İndirme Yöneticisini Kullanmanız Gerekicektir

NOT: Anlatımda Eklencektir (Resimli) (Her Çalışmanın Altına)

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Sistemler Sadedir Bunları Hazırlarken Benimde Bir Kârım Oluyor, Oda Hazır Bir Alt Yapı Olmuş Oluyor Arkadaşlar

Yani Bir Tek Görselleştirme Gibi Şeyleri Yapıp Test Ederim Ve Yayınlarım Gibi...

Yani Herkes İçin Yararlı Olucağını Umut Ediyorum

Sadece Crack Ve İlk (Kurulum Aşamasındaki) Key Sorgusunu Atlama Ve De "TimeZone" yi Türkiye Ayarlaması Yaptım

Crack Olarak mephistooo2 'nin BootDriveSlic OEM Crack Kullandım Ha Eğer Bazı PC'ler Crack ı Yemezse Yada Sorun Olursa

Sadece iso Dosyasındaki Sources -> $OEM$ Klasörünü Siliceksiniz Ve Yazdırıp Kurucaksınız

Kendi Sade Çalışmalarımda Bir İlk Olarak Hem Sürücülü Hemde Güncel Sistemler Yaptım (32 Bit Ve 64 Bit)

Bu Alt Yapının Eski Versiyonunu iOS X Sürümümde Kullanmıştım

Driverlı Sürümlerin Öncekine Farkı Sürücü Güncellemesi Olmasıdır Yenilenmiş Sürücüleri Ekledim (64 Bit)

Başkada Bir Şey Yoktur Sadeliği Bozmayalım :)

Upload Başarılı Bir ŞEkilde İşler Ve Biter İnşallah Hesaplarıma Göre Ortalam 2-3 Gün Sürecek Yükleme

HotFile.CoM Kullanıcağım Gene Eğer FileServe.CoM Düzeltme Yaptıysa Link Aktarmada FileServe.CoM Linkleride Ekliceğim

Daha Da Arttırırım Sorun Olmazsa Sitelerde Zamanla Artar Yani Alternatifler

Hepinize İlginizden Dolayı Teşekkür Ederim Saygılarımla...

çok zor yükleniyor 1 tane xp 24 saaten fazla sürüyo

upload hızzına bağlı o eğer modemde gösterilen hızdan düşükse örneğin 256 ise en az 20 25 ile atarsın bişiyi kullanmadan tabiki

bi siteden collector al oldu bitti yada programı yada ftp ile at daha kolay olur kardeşim

Kemal niye DLC olarak veriyorsun. JDownloader kullanmak zorunda mı herkes?

Diğer öyle veren arkadaşlarda güvenlik açısından öyle veriyorlar

hem jdownloader tüm platformlarda çalışıyor linux, macosx, windows, solaris vb..

linklerin uzun ömürlü olması için yapıyorlar bende böyle vericeğim

Kemal niye DLC olarak veriyorsun. JDownloader kullanmak zorunda mı herkes?

Efe abi haklı. Mesela ben jDownloader kullanmıyorum. ;)

Benim linkleri elde etmem için pc'ye jdownloader mı kurmam gerek yani?

upload hızzına bağlı o eğer modemde gösterilen hızdan düşükse örneğin 256 ise en az 20 25 ile atarsın bişiyi kullanmadan tabiki

bi siteden collector al oldu bitti yada programı yada ftp ile at daha kolay olur kardeşim

Collector ne

Collector ne

linklerinin silinmediği hesap derli toplu olduğu hesap bazı sitelerde kazanç yapıyor para yada puan ile üyelik gibi :)

hotfile.com u sana öneririm yada fileserve.com :) üye olman yeterli zaten yazıyor ha ingilizceden fazla analamam dersen hotfile ile çalış

linklerinin silinmediği hesap derli toplu olduğu hesap bazı sitelerde kazanç yapıyor para yada puan ile üyelik gibi :)

hotfile.com u sana öneririm yada fileserve.com :) üye olman yeterli zaten yazıyor ha ingilizceden fazla analamam dersen hotfile ile çalış

4 shared ii mi

4 shared ii mi

aslında hepsi iyi sayılır en kârlıları hotfile.com ve fileserve.com

herkes mediafire istiyor ama onunda heyecanı yok bence

megaupload da gerçekte engellendi o yüzden erişimde zorlanabilirler yoksa çok büyük hafıza hakkı var

artık sen forumu yada siteleri araştır bulursun tüm hepsinin özelliklerini

kolay gelsin

Anlamadım düzgün boot menülümü yapcam yoksa? :) hade hayırlısı

düzgün boot menülü derken ben yaptıklarımı yazdım :D

biraz açar mısın abi sorun neydi tam olarak :) multiboot diyorsan multiboot değil ayrı ayrı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...