Jump to content

Msn Hakkında

Recommended Posts

uzun suredir girmedıgım bır msn adrseım vardı gırmeye calksıtıgımda acılmadı hızmet kullanılmıyor gıbı bırseyler yazdı bende parola sıfırlama bılgılerımı kullanarak sıfermı degıstırdım oturum acamadım fakat maillerıme baktım maill gondermeye kalktıgımda bır uyarı ıle karsılastım

Hotmail hesabınızda olağan dışı etkinlikler olduğunu fark ettik. Sizi ve diğer herkesi korumak için hesabınızı geçici olarak engelledik. Engellemeyi kaldırmak için, hesabınızı doğrulayın.

bu sekılde yazıyordu dogrulama istedıgımde cep numarası ıstedı msn kullan herkesın cep numarassı olmak zorundamı yada vermek zorundamıyız bunu bır turlu anlamıs degılım bu konuda bılgısı olan arkadsların yardımlarını beklıyorum sadece merak o msn adresı o kadar onemlı degıl ama neden boyle bırsey oluyor onu anlamıs degılım tsk ederım

usta sen hotmailden gir cep numaranı ver sorun olmaz ;)

bakalım numara vermek onemlı degılde ben nedenını merak ettım msn mail falan gelmıyor sadece kişi listemde 2 kişi vardı hepsı hepsı 5 mail var benı korumak için engelemısler

onu anlamış degilim benı neden kimden koruyorlar baska bır msn adresım var ona yuzlerce olur olmadık mail gelıyor ama

sorun yok sılmekten ellerım uyusuyor

bende anlamadım senı neden koruduklarını kötü adamlar peşinde olabilir :D şaka bi yana bu koruma olayını anlamadım ama telefon numaranı 2011 sürümü istiyor hesabını doğrulamadan msne erişim sağlayamıyorsun

tsk edıyorum bence sacma bır uygulama durup dururken boyle bırsey olması benden yada kulaklnıcıdan bır talep gelmeden benım adıma boyle bır karar bence sacma egegrkı ben onlara bır talepte bulunsam yada sıkayette bulunsam anlarım ama durup dururken neden olduıgunu anlamıs degılım faal ve etkın olmayan bır msn adresı hepsı bu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...