Jump to content

Kopyalamaya Karşı Korumalı Cd Leri Dvd Ye Aktarma

BeNefSE

Recommended Posts

Arkadaşlar kopyalamaya karşı korumalı(telif hakkı mı ne korunuyormuş) 2 audio ses cd si var elimde cd den cd ye kopyalanıyor sorun yok ama başka türlü kopyalanmıyor hiçbir türlü zaten her dosya 1 kb gözüküyor.Benim isteğim ise bu 2 ses cd sini tek dvd ye kopyalamak nasıl yapabilirim.İmage larını aldım ama dvd ye çekemedim ikisini birlikte.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

cd lerin kopyalamaya karşı engelli olduğundan eminmisin track cd ler ise zaten 1 kb gözükür en basiti media player ile birlikte aç ve kopyalaya tıkla ve ordan müziklerini tek tek kopyalayacaktır belgelerimde müziklerim klasörünün içine...

cd lerin kopyalamaya karşı engelli olduğundan eminmisin track cd ler ise zaten 1 kb gözükür en basiti media player ile birlikte aç ve kopyalaya tıkla ve ordan müziklerini tek tek kopyalayacaktır belgelerimde müziklerim klasörünün içine...

Evet eminim kardeş ama dediğini de uygulayacam normal kopyalama ile olmadı birde senin dediğin gibi deneyeyim

normal kopyala yapıştır olmaz mümkün değil media player tam olarak kopyalayacaktır ayarlarından mp3 olarak kaydedebilirsin.

Cd ler yanımda değil yarın ilk iş deneyecem bunu şimdi hatırlar gibiyim 2 3 yıl önce de bu yöntemle yapmıştım ya hay ağzınıza sağlık arkaadşlar:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...