Jump to content

Masaüstüm Nasıl ?

kadiraybar

Recommended Posts

toyicon programıyla

peki iconları persfektif yaparak duvara döşeli halde yapıp resmi koyacak var mı ? :)

Ps de resime ikon ekleyip değil, ikonların persfektifini yapıp ikonları değiştirecek (:

Valla bilemiyorum icon üreten olur mu da www.iconarchive.com 'da baya güzel ücretsiz iconlar mevcut perspektif iconlar bulunabilir.

dc4e82.png

Burda benim anlamadığım şey Görev çubuğunda zaten kısa yolları yokmu ne diye masaüstünü işgal ettin şimdi. :dribble:

Maksat raflar boş kalmasın hocam :D

Hmm... Değişik :) Bende başlarda basket topu koymuştum. Güzel oluyor gibi...

Şimdiiii :D söyle bakalım nasıl iconların altındaki yazıları yok ediyoruz :dribble:

soruyu şimdi gördüm simge yazılarını nasıl sildiğime gelince ALT basılı tutarak 0160 yazıyorsun örn: bir simgeye ad değiştir deyip ALT+0160 yapıyorsun her simge için aynı işlemi tekrar ediyorsun birinci simgenin adını sildin ikinci simgede ALT+0160 bırakıyorsun tekrar ALT+0160 böyle gidiyor :D zor değil uğraştırıyo biraz kolay gelsin

soruyu şimdi gördüm simge yazılarını nasıl sildiğime gelince ALT basılı tutarak 0160 yazıyorsun örn: bir simgeye ad değiştir deyip ALT+0160 yapıyorsun her simge için aynı işlemi tekrar ediyorsun birinci simgenin adını sildin ikinci simgede ALT+0160 bırakıyorsun tekrar ALT+0160 böyle gidiyor :D zor değil uğraştırıyo biraz kolay gelsin

DesktopIcon Toy adlı program isimleri gizliyor ama simgeye tıklayınca yazılar yine çıkıyor :D

Ben laptop kullanıyorum num kısmı yok normal sayılar seriside ascii karakterleri çıkaramıyor ama netten buldum 160 SPACE tuşu ile aynı karakteri çıkarıyormuş...

Ram kullanımı %65 yazıyor CPU%24 yazıyor bunun neresi güzel anlayamadım

Öncelikle bakman gereken arkaplan ve iconların duruşu. Güzel olup olmayan bu. Bu yüzden Ram %99 da CPU da yanmak üzere olsa bile sanırım bunun güzelliğini çirkinliğini tartışmak saçma.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...