Jump to content

Asus Öğrencileri Oyun Oynamaya Davet Ediyor


Konohali

Recommended Posts

ASUS, 20-21 Ekim’de Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü’nde gerçekleştirilecek “Game in My Campus, Autumn’10” etkinliğine, tüm üniversite öğrencilerini davet ederek öğrencilerin oyunlardaki takım arkadaşı oluyor.

asus_logo1.jpg

Asus, ürettiği Republic of Gamers (ROG) serisi anakart, ekran kartı, kasa ve notebook gibi ürünlerle oyuncuların en büyük ve güçlü yardımcısı olarak öne çıkıyordu. Sahip olduğu ve sunduğu yüksek performansı ROG serisi ürünlere entergre eden Asus, oyuncuların evlerinde en zorlu oyunlarda takılmadan ve rahat bir şekilde oyun oynamalarını sağlıyor. Şimdi ise en popüler oyunları, üniversite öğrencilerine ASUS kalitesi ile kampüs’te sunuyor.

Game-in-my-campus-kopya.jpg

Marmara Üniversitesi, Göztepe Kampüsü Spor Salonu’nda 2 gün sürecek olan etkinlikte, öğrenciler piyasaya yeni çıkan PES 2011 ve FIFA 2011’in yanı sıra en popüler oyunlar arasında yer alan DIRT 2 ve Guitar Hero oyunları ile turnuvalara katılırken, yüksek performans sunan ASUS notebookları kullanarak da yarışma şansı elde edecekler.

2 gün boyunca tüm öğrencilere açık olacak etkinlikte yer alan turnuvalarda dereceye giren yarışmacılara çeşitli hediyeler verilirken, ASUS standında da yeni üretilen tasarımları inceleme imkanı katılımcılara sağlanıyor.

www.asus.com.tr

kaynak:

http://www.pcextra.com.tr/haber/2010/10/asus-ogrencileri-oyun-oynamaya-davet-ediyor/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...