Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Silent Setup 2011 V4 ( Yepyeni )

kingeser
 Share

Recommended Posts

Arkadaşa reklam konusunda katılıyoru. O yüzden indirmiyorum bende.

Seçim senin tabiki!Kullanıp kullanmamak size kalmış birşey...Uzun süre emek verilerek hazırlanmış bir çalışma ve 3-5 reklamı gözardı edemicek kadar emeğe saygı gösteremiyorsanız arkadaşlar seçim sizin...

Şahsen rahatsız edecek düzeyde bir reklam görmüyorum. O kadar emek verilmiş böyle güzel bir çalışmayı iki tane yazı çıkıyor diye kötülemek çok yanlış. Tabii sonuçta herkesin kendi kararı, istemeyen indirmez. Arkadaş az bile yapmış. Ben de olsam o kadar uğraştıktan sonra reklamımı yapardım. Günlerce emek verilmiş, bunun karşılığında bir siteyi açıp kapatmak çok gelmemeli insanlara.

Şahsen rahatsız edecek düzeyde bir reklam görmüyorum. O kadar emek verilmiş böyle güzel bir çalışmayı iki tane yazı çıkıyor diye kötülemek çok yanlış. Tabii sonuçta herkesin kendi kararı, istemeyen indirmez. Arkadaş az bile yapmış. Ben de olsam o kadar uğraştıktan sonra reklamımı yapardım. Günlerce emek verilmiş, bunun karşılığında bir siteyi açıp kapatmak çok gelmemeli insanlara.

Yorumun için teşekkür ederim arkadaşım...Keşki herkez senin gibi düşünse!Programda abartılacak kadar bi reklam yok!Sadece program her açıldığında Explorer Ana Sayfası değişiyor ve 3-4 program içinde reklam var bunun abartılı birşey olduğunu sanmıyorum...Tabiki herkezin kendi kararı kullanıp kullanmamak...

Şu ana kdr gördüğüm en güzel tasarım !

Sen harikasın dostum

tasarım harikası eline sağlık...

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar...İyi günler kullanın inş.

Paylaşım için teşekkürler ancak bir uyarı veya eleştiri getirmek istiyorum.. Bu tür paylaşımların ortak handikapı içerdikleri programlar yüzünden boyutunun yüksek olması. Burayı takip eden pek çok kullanıcının disklerinde eminim ki Photoshop CS5, Office 2007 v.b boyutu yüksek programlar zaten mevcut. Bir de bu tür paylaşımlarla tekrar indirmek zorunda kalıyoruz. Ancak bu tür boyutu yüksek programlar örneğin 50 MB üstü programlar seçimlik olarak ayrı link olarak verilip, önceden sahip olmayanların indirmesine açılsa, var olanlar indirmese nasıl olur? Yani Silent Setup ligt sürüm ile düşük boyutlu programlar gelecek, Office 2007, Photoshop CS5 v.b programlar da (Otomotik kurulumlu office ve photoshop şu isimle şu klasöre koyun) uyarı ile kullanıcıya bırakılacak.. Bilmem anlatabildim mi ancak bu tür boyutu yüksek programlar zaten sıklıkla güncellenmiyor bu yüzden de tekrar tekrar indirmek zorunda kalmayalım, indireceğimiz Silent Setup'ın boyutu mümkün olan en düşük miktar olsun diye düşünüyorum..
iyi çalışmalar...

[quote name='SilverWolf' date='07 Kasım 2010 - 16:24 ' timestamp='1289147089' post='911741']
Paylaşım için teşekkürler ancak bir uyarı veya eleştiri getirmek istiyorum.. Bu tür paylaşımların ortak handikapı içerdikleri programlar yüzünden boyutunun yüksek olması. Burayı takip eden pek çok kullanıcının disklerinde eminim ki Photoshop CS5, Office 2007 v.b boyutu yüksek programlar zaten mevcut. Bir de bu tür paylaşımlarla tekrar indirmek zorunda kalıyoruz. Ancak bu tür boyutu yüksek programlar örneğin 50 MB üstü programlar seçimlik olarak ayrı link olarak verilip, önceden sahip olmayanların indirmesine açılsa, var olanlar indirmese nasıl olur? Yani Silent Setup ligt sürüm ile düşük boyutlu programlar gelecek, Office 2007, Photoshop CS5 v.b programlar da (Otomotik kurulumlu office ve photoshop şu isimle şu klasöre koyun) uyarı ile kullanıcıya bırakılacak.. Bilmem anlatabildim mi ancak bu tür boyutu yüksek programlar zaten sıklıkla güncellenmiyor bu yüzden de tekrar tekrar indirmek zorunda kalmayalım, indireceğimiz Silent Setup'ın boyutu mümkün olan en düşük miktar olsun diye düşünüyorum..
iyi çalışmalar...
[/quote]

Lite sürüm olarak çıkarmayı düşünüyorum...Fakat şu an bu proje için zamanım yok önerileriniz için teşekkürler...

[quote name='kingeser' date='07 Kasım 2010 - 18:49 ' timestamp='1289155774' post='911834']
Lite sürüm olarak çıkarmayı düşünüyorum...Fakat şu an bu proje için zamanım yok önerileriniz için teşekkürler...
[/quote]

[size="3"]Lite sürüm için beklemedeyiz. Peki Silent Setup'ı hangi programla yaptınız? Proje dosyasını paylaşıma açabilir misiniz? Herkes kendince bir şeyler ortaya koyabilir bu sayede..
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.. Hoşçakalın..[/size]

[quote name='SilverWolf' date='07 Kasım 2010 - 20:51 ' timestamp='1289163694' post='911897']
[size="3"]Lite sürüm için beklemedeyiz. Peki Silent Setup'ı hangi programla yaptınız? Proje dosyasını paylaşıma açabilir misiniz? Herkes kendince bir şeyler ortaya koyabilir bu sayede..
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.. Hoşçakalın..[/size]
[/quote]

Programın Yardım Dosyasında Gerekli Açıklamalar var Giriş Kısmında!Proje dosyasına gelince bu konuda yardımcı olamıcam anlayış gösterirsiniz umarım...

• 1 ay sonra...

S.A Arkadaşlar
Programı yapandan emeği geçen herkesten paylaşandan gani gani Allah razı olsun diyorum , ben programı 200 e yakın makinada test etme imkanı buldum ve program mükemmel ,
Eleştirilerime gelince
Gelişmiş Web bölümünde ki progragramların bir kismi yerie daha farklı şeyler koyulabilirdi.
64 diye bir başlık koyulup , orada 64 bit sistemler için temel programlar koyulabilirdi ve o zaman dahada güzel olabileceğini düşünüyorum.

Bu çalışmanın V5 bekliyorum

• 2 hafta sonra ...

[quote name='CWMuamma' date='08 Ocak 2011 - 22:35 ' timestamp='1294526724' post='940708']
S.A Arkadaşlar
Programı yapandan emeği geçen herkesten paylaşandan gani gani Allah razı olsun diyorum , ben programı 200 e yakın makinada test etme imkanı buldum ve program mükemmel ,
Eleştirilerime gelince
Gelişmiş Web bölümünde ki progragramların bir kismi yerie daha farklı şeyler koyulabilirdi.
64 diye bir başlık koyulup , orada 64 bit sistemler için temel programlar koyulabilirdi ve o zaman dahada güzel olabileceğini düşünüyorum.

Bu çalışmanın V5 bekliyorum
[/quote]

yorumun için teşekkür ederim arkadaşım.Güle güle kullan.V5'e gelince şu an askerdeyim yapıcak bişi yok :)

• 1 ay sonra...