Jump to content

Cafe İçin Yazıcı Programı Kontrol

Albatros

Recommended Posts

Client Pclerden Cıktı alıyolar ag dan yazıcıyı gösteriyorum müşteri 5 sayfa cıkartmak istiyor ama 50 sayfa gönderiyor ve ben 5 gönderdim giyor

geri kalan 45 sayfa bosa gidiyor ben bunu engellemek istiyorum ana makimemde görmek istiyorum yanı clientte gönderince ana makinede bekliyecek gelen

yazı ben cıkart dersem cıkartcak demessem iptal edicem bu sekıl nasıl bişi yapabilirim fikir verebilirmisin yada yardımcı olurmusun ?

bilmiom ama istersen şöle bişi yap bir klasör paylaşıma aç müşteri çıktı yapacaklarını o paylaşılan klasör'e atsin sizde çıkartin çıktıyı müşteriye verin ne belli kendisinin 50 sayfa yazıdmadığı belki atior durduk yere pc kafayı yiyecek değilya bazı müşteriler bilrek çokçıkartior sırf zarar etsin cafe sahibi :S bazı müşteriler verior 1 ytl 1 saat masa parası kulaklığı bilerek yırtıp gidior böle müşteriler çok

Üniversite yakın oldugu için 50 yada 100 sayfa cıktı olmuyor genelde 300 ve 500 arası oldugu için makinede hızlı oldugu için durdurma imkansız ben sadece ilk 10 sayfa cıkartcaktım dediği zaman geri kalan 290 küsür sayfa kalıyor o yüzden böle bi program gibi bişiye ihtiyacım var.

3yl3mci:

arkadaşımızın dediği gibi yapabilirsin ama server pc de bunu tavsiye etmem (virüs açısından)

Client pc lerde bir dosyayı paylaşıma aç ve müşteri yazdırmak istediği belgeyi oraya kaydetsin

sende sonra oradan çıkartabilirsin istenen sayfa sayısını.

Akınsoft çıktı sayısını tutabilir ama sonuçta müşteri de madur olamamalı 10 sayfa isterken 20 sayfa çıkmasın.

Client pc de paylaşıma açık bir klasör işini görecektir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...