Jump to content

Gastrit Ve Reflü Hastaları Buraya

Cyph3r

Recommended Posts

Şaka bir yana, ben umudumu tamamen kaybettim. Kimseyi umutsuzluğa sürüklemek ve moralini bozmak istemem ama şimdiye kadar ne yaptıysam fayda vermedi. Ama bendekiler (problemler) fazlacaydı. Reflü, gastrit, mide fıtığı ve midede mikrop (Aslında bir tane daha vardı yine mide ile ilgili ama onu unuttum ve bir türlü hatırlayamıyorum.)..

Kocakarı ilaçlarına yada günümüz moda ifadesiyle alternatif tıp yöntemlerine hiç ilgi duymadım ama yıllarca dünyanın ilacını ( Proton pompası falan..) kullandım düzenli olarak. Bazan ara verdiğimde oldu. Acaba geçtimi diyerekten deneme amaçlı.. Ama ne gezer..

Sigarayıda 35 yıl içtikten sonra (15-50 arası) 7 yıldan beri (8'inci yılada girdim)bıraktım ve ağzıma bile koymuyorum. Buda çok fayda etmedi. Ama daha kötü olacaktıda belki o olmadı, bilemem..

Sonuç olarak acıya alıştım ve durumu kabullendim. Hatta şu sıralarda hap kullanmıyorum ve mide yanmalarım dayanılmaz hale gelene kadarda direneceğim kullanmamak için. Dedim ya alıştım ve kabullendim artık. Ha birde vizitelere çıkmaktan ve ilaç kullanmaktan bıktım yani.

Neyse, hepimize geçmiş olsun, hepimize sağlıklı günler olsun.

TugruL -> Allah şifa versin. Yaşadığım için çok iyi anlıyorum durumu :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...