Jump to content

!disk Boot Failure Hatası !

yusuf_can

Recommended Posts

Arkadaşlar diğer bilgisayarımdaki hard diski kendi bilgisayarıma taktım. fakat daha önce çalışan harddisk şimdi açılışta Disk boot failure, ınsert system disk and press enter diye hata veriyor. ve bilgisayarı açmıyor. bazende tık tık diye bi ses geliyor. ekran siyah kalıyor ve birden yüksek bi sesle bi dıt sesi daha geliyor. acil yardım lütfen. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

format cdsini de okumuyor.

senin hardisk gitmiş bende eski 80 gb vardı aynı olayı yapıyordu sağa sola biraz vurdum şimdilik düzeldi

onda xp kurulu bazen lazım oluyor yoksa atacam

bende öyle düşünüyorum ama onu kulanmam gerekiyo bi süre. gerçekten ihtiyacım var o harddiske. format ta atılmıyo okumuyo cd yi.

bende öyle düşünüyorum ama onu kulanmam gerekiyo bi süre. gerçekten ihtiyacım var o harddiske. format ta atılmıyo okumuyo cd yi.

kasada takılı ise aşğı yukarı biraz çarp ya tamamen bozulur yada düzelir %80 ihtimal düzelir

okuma kafası manyetik diske çarpıyordur düzelebilir gözden çıkardıysan bir dene derim

kasada takılı ise aşğı yukarı biraz çarp ya tamamen bozulur yada düzelir %80 ihtimal düzelir

okuma kafası manyetik diske çarpıyordur düzelebilir gözden çıkardıysan bir dene derim

şu anda gözden çıkarma ihtimalim yok. o hard diske mecbur kadlım 1 ay gibi süre onunla idare etmem gerek.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...