Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Ücretsiz Linux Host

my93

Recommended Posts

sitenin silinme ihtimali var mı? stabil bir sistem olması gerekiyor o zaman ücretiyle al derseniz wındows hostumuz var ama joomla linux hosta stabil çalışıyor 1 yıllık ödeme yaptığımız için linux geçemiyoruz

byethostu kesinlikle önermiyorum sitede çok aktif kullanıcı olunca,çok konu açılınca falan bi sabah baktım web-404.net diye bi yere yönlendiriyo hiçbir açıklama yapmadan kapatıyolar siteyi , awardspace,atspace benim de önerilerim bunlar ;)

http://wkhost.net/bedava-hoting-basvuru

sen de de ne fantazi var be kardeşim wkhost diye övdüğün şey byethostun bedava dağıttığı reseller paketinden başka bir şey değil ondan alacağına byethosttan al ki o bile pek güvenli değil sen gidiyorsun byethosttan alınan bedava hosttan host tavsiye ediyorsun bu nasıl bir fantazi

arkadaşlar byete warez dosya mp3 setup vs yüklerseniz tabiki başka siteye yönlendirir yada trafiği aşınca yönlendirir sende 4-5 dolara byetten paralı host alıcaksın ben öneriyorum byeti free de 1 numara ben şimdiye kadar bi yamuğunu görmedim

tavsiyem freewebhostingarea.com dan eu5.org serveri

1500 mb alan sınırsız trafik ayda minimum 1 tıklama....3 adet veritabanı ve

ayrıca herbiri 1500 mb olmak üzere sınırsız subdomain ve her subdomain için ayrı hesap....bence harika

tek kötü yanı max 10 mb dosya yükleme

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...