Jump to content

Airties Rt-104 Adsl2+ Combo Modem

EXPOLIT

Recommended Posts

fotoraf0006p.jpg

Airties RT-104 ADSL2+ Combo Modem

Gene kullandıgım ve hiçbir şikayetimin olmadıgı bir modem...

Hem ethernet hemde USB olarak kullanabileceğiniz ufak hızlı ve kaliteli bir modem...

Temel Özellikler

Komple çözüm paketi: ADSL2+ modem, router, firewall ve 1 USB, 1 Ethernet portu Modem: Türk Telekom hatlarına göre ayarlanmış ADSL2+ modem (24Mbps download/ 4Mbps upload)

Router: DHCP sunucu, NAT, NAPT özelliklerine sahip router, VPN geçişi (pass through)

Firewall: Gelişmiş anti-DoS SPI Firewall; URL, IP ve MAC adresi bazında filtreleme; DMZ

ADSL Sayacı: aylık bazda indirilen/yüklenen veri (download/upload) miktarı sayacı (özellikle limitli ADSL kullanıcıları için)

SNMP desteği ile uzaktan yönetim

Otomatik güncelleme: ADSL Hizmet Programı ile otomatik Firmware güncelleme

Voltaj dalgalanmalarına dayanıklı: Türkiye şartlarına göre tasarım ve üretim; voltaj düşmelerine ve dalgalanmalarına dayanıklı

Kolay kurulum ve yönetim: Türkçe Sesli Interaktif Kolay Kurulum CD’si, yönetim programı ve Kullanım Kılavuzu

Kesintisiz teknik destek: 7 gün 24 saat AirTies Teknik Destek Hattı, Türkiye’de bulunan AirTies AR-GE ekibi aracılığıyla uzman teknik destek

Teknik Özellikler

ADSL özellikleri: G.992.1 Annex A (G.DMT), G.992.2 (G.Lite), G.992.3 (ADSL2), G.992.4 (G.Lite.bis), G.992.5 (ADSL2+), RADSL, READSL, Traffic shaping UBR/CBR,OAM (I.610),

Bağlantı protokolleri: PPPoE, PPPoA, RFC1483 Bridging, RFC1483 Routing, ATM üzerinden klasik IP, PAP/CHAP

Desteklenen diğer protokollar: RFC2684, RFC2364, RFC2516, RFC1577, IEEE802.1d, RFC1631

“Reset” butonu ile fabrika ayarlarına dönüş imkanı

Çalışma voltajı: 120V AC ile 240V AC arası

Portlar: ADSL2+ (RJ-11), 10/100 Ethernet (RJ-45 - auto MDI/MDIX), USB 2.0 slave, 12V güç girişi

LED’ler: Güç, Internet, ADSL, Ethernet, USB

UPnP Tak&Çalıştır özelliği

Router ve Firewall: Gelişmiş anti-DoS SPI Firewall; URL, IP ve MAC adresi bazında filtreleme; Port yönlendirme; DMZ; Statik IP yönlendirme; DHCP sunucu ve client; DNS Proxy

VPN geçişi (VPN pass through)

8 kanala kadar PVC desteği

İşletim Sistemleri: Windows 98, ME, 2000, 2003, XP, UNIX, Linux, MAC OS ile uyumlu

Sertifikalar ve Standardlar: CE , T.C. Telekomünikasyon Kurumu sertifikaları; ADSL-Forum, ITU, ETSI, ANSI, ATM-Forum ve Türk Telekom standartlarını sağlar

Fiziksel Özellikler

Boyutlar: 120mm x 90mm x 25mm

Ağırlık: 220 gr

Güç Girişi: 12Volt DC

Çalışma Sıcaklığı: 0°C - 45°C

Depolama Sıcaklığı: -40°C - 70°C

Nem: %10 - %90 aralığında yoğunlaşmaz

Minimum Sistem Gereklilikleri

Ethernet portu veya USB portu olan bir bilgisayar

Ethernet arayüzünden bağlantı için: herhangi bir Windows versiyonu

USB arayüzünden bağlantı ve AirTies Hizmet Programı için: Windows98

Ürüne istenen fiyat 20 TL

Kargo alıcıya aittir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...