Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Flash Bellek Sorunu

Taytanix

Recommended Posts

arkadaşlar windows xp sp3 kullanıyorum.16gp flash belleğimi takıyorum güzel bir şekilde çalışıyor ama arada bazen flash bellek sanki çıkarılıyor daha sonra tekrar takılıyor gibi oluyor.windows 7 ultimate kullanırken böyle bir sorunum yoktu xp kurunca böyle bir olay oldu.sadece benim pcmde oluyor birde o garip.antivirüs programıyla belleği tarat diyorum bellek çıkarılım takılır gibi oluyor ve tarama iptal oluyor nedeni ne olabilir.teşekkürler.Saygılar

başka bir usb aygıtına takararak denermisin.

denedim başka bir aygıtta olmadı ama flash belleğimde sorun olduğunu zannetmiyorum çünkü hiç bir şey yapmadan takılı durdumu çalışıyor.sadece pc ilk açıldığında ve tarattığımda yapıyor bunu.

Biçimlendirip denersen düzebilir Ör/ 8 GB Kingston flash diskim dediğin sorunları veriyordu,YAVAŞ biçimlendirip bekledim şuan hiçbir sorun yok,Biçimlendirmeyi Bilgisayarım/Yönet/Disk Yönetiminden Biçimlendir.

kardeş biçimlendir dedim %100 oldu ama flash bellek çıkar gibi oldu yine biçimlendirme tamamlanamadı dedi şimdi bellek açılmıyo normal olarak hızlı biçimlendir diyorum yine aynı olay oluyor.

kardeş biçimlendir dedim %100 oldu ama flash bellek çıkar gibi oldu yine biçimlendirme tamamlanamadı dedi şimdi bellek açılmıyo normal olarak hızlı biçimlendir diyorum yine aynı olay oluyor.

Sality Virüs Sorunu bu....

Please register to see this content.

tara düzelir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...