Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kamera Sorunu

mesut akdeniz

Recommended Posts

slm arkadaslar benım kamerada sole bı sorun var msn de acdıgım zaman goruntu var ses de var gosterıyor ama ses gitmiyor ses ayarlarında bakıyorum kamerayı kapalı tutuyor acıyorum otomatik tekrar kapatıyor yardımlarınız beklıyorum halledemediim yoksa format atmaka zorunda kalacam onuda atmak ıstemıyorum :)

slm arkadaslar benım kamerada sole bı sorun var msn de acdıgım zaman goruntu var ses de var gosterıyor ama ses gitmiyor ses ayarlarında bakıyorum kamerayı kapalı tutuyor acıyorum otomatik tekrar kapatıyor yardımlarınız beklıyorum halledemediim yoksa format atmaka zorunda kalacam onuda atmak ıstemıyorum :)

Uninstal programları ile msn kaldırıp msn.com sitesinden tekrar kurulumunu yaptınız mı?

İlla Güncelleme Gerekiyorsa Everest Ultimate Edition Programını İndirip Bilgisayarına Kur Ordan Ses Kartının Özelliklerine Ve Yazılım Sürümüne Bakıp Yazarsan Netten Hmn Bulunur Umarım Sorun Düzelir.

Programı Burdan İndirebilirsin.

Please register to see this content.

• 4 hafta sonra ...

webcaminde kac tane koblo var.. eğer 1 tane ise ses giriş koblon yoktur bu yüzden olabilir mikrofon alman gerekiyo yada yeni ses girişide olan bi webcam.... eğer webcaminde ses girişide varsa doğru yere takılı olduğundan emin ol

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...