Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Web Sitesi Tablo Içinde Sayfa Açma

VECTRACI

Recommended Posts

arkadaşlar direk konuya gireyim.Bir sayfa var Örn; RESİMLER ben anasayfamda bu link e tıkladığımda sayfa içeriği tablo içersinde açılacak.(ana sayfadaki tabloda)...

Yani;

RESİMLER yazısının linki resimler.html sayfası ama bu sayfa ayrı bi yerde açılmayacak ana sayfamda bulunan tablomun içersinde görüntülenecek...Şimdiden tşk ederim...

target kodlarıyla yapabilirsin

bu projeyi dreamweaver de yapıyorum.Kaldıki 2-3 sene önce 3-4 tane aynı şekilde site yapmıtım ama unuttum işte. çok basit bir yöntem vardı ama neydi... :pardon:

aşağıda link alanı var oraya resimler.html yazıyorum target kısmına index.html yazıyorum... (resimler sayfası index sayfasının içindeki tabloda açılacak) ama olmuyo:angry2:

:warning: Öncelikle ArdArda Mesaj Göndererek Forum Kurallarını İhlal Ettiğinizi Belirtmek isterim :) Lütfen Daha Dikkatli Olunuz...

Bir Örnek Proje Hazırladım Sizin için. İndirin İnceleyin Mantığını Anlayacaksınız..

Olay Kısaca Şu : Bir İç Pencere Açıyoruz (Frame) Adına örneğin "ortapencere" diyelim.

Sonraki Linklerde target="ortapencere" kodunu kullanıyoruz.. Tabi FrontPage gibi programlarda elle yazmamıza gerek yok...

Örneği indirin Kodları inceleyin anlarınız umarım, Olmazsa buradan yine yardımcı olmaya çalışırız..

ornekframe.png

:download1:

:warning: Öncelikle ArdArda Mesaj Göndererek Forum Kurallarını İhlal Ettiğinizi Belirtmek isterim :) Lütfen Daha Dikkatli Olunuz...

Bir Örnek Proje Hazırladım Sizin için. İndirin İnceleyin Mantığını Anlayacaksınız..

Olay Kısaca Şu : Bir İç Pencere Açıyoruz (Frame) Adına örneğin "ortapencere" diyelim.

Sonraki Linklerde target="ortapencere" kodunu kullanıyoruz.. Tabi FrontPage gibi programlarda elle yazmamıza gerek yok...

Örneği indirin Kodları inceleyin anlarınız umarım, Olmazsa buradan yine yardımcı olmaya çalışırız..

ornekframe.png

:download1:

çok tşk ederim uyarınıda dikkate alıcam.gönderdiğin örnek işime yaradı.Uğraşıp emek harcadığın için ayrıca SAOL;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...