Jump to content

Basit Bir Kod Yardımı

Recommended Posts

kullandığın sitenin tabanı ne joomla wordpress yada aspx tabanlı.....yani kullandığınız script

aspx tabanlı ise belki yardımcı olabilirim....Php konusunda bilgim yok...ama joomla ve wordpress gibi scriptlere eklentiler ile oluyor galiba. eklentisiz olacağını sanmam çünkü kod ile olsa bile otomatik tanıması ve koyması zor olabilir

sitende kullandığın Scriptin adını yazarsan yardımcı olabiliriz

blogger için son yazılar gibi bişey vardı galiba yada öyle hatırlıyorum.Blogspotta böyle bir şey var..

Blogger yerine normal bir site kurmayı düşün bence hem daha özelleştirilebilir olur hemde daha özgür olur

[quote name='mahon' date='07 Kasım 2010 - 20:01 ' timestamp='1289156468' post='911840']
evet blogspot için gerekli.olmayacak bir şey degilde örnek kod olsa gerekli düzenlemeleri yapabilirim.
aşagıdaki gibi birşey arıyorum.sadece anasayfada yayınlanan başlıklar güncellenecek başlık olarak...

[/quote]

[quote]http://www.dusungec.com/2008/08/blogger-blogspot-son-yorumlar-yazilar.html[/quote]

buraya bi bak belki işine yarar...o swf dosyası katılımsız.com dan alıntı galiba o bir portal eklentisi onu bloggerda uygulama zor olabilir....bu yazı bana mantıklı geldi..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...