Jump to content

Wifi Wireless Çanak Sorunu

aleyna741852

Recommended Posts

slm arkadaşlar bende rt-205 modem var en fazla 50 yada 100 metreden çekiyor ben ise öyle bir sistem istiyorumki kapsama alanı 400 metre vb. olsun yada yakını galiba o sistem en üst kata dama takılıyormuş bu cihaz hakkında bilgisi olan varmı birde benim diger ev 5 km ilerde orayada çanak kurup internet kullanmak istiyorum bunu nette çok aradım ama deneyimli arakaşlardan bilgi almak istiyorum kullanan varmı bu sistemi ücreti çekim mesafesi falan ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

senin 1 km dedğin olay biraz hava civa sonuçta araya duvar girdikçe işin bağlantıları kopuyor.
aleyna741852 senin dediğin zor AP lerle birşeyler yapabilirsin ama onlarıda dağıtmak lazım.
Dediğin çanaklar hakkında bende araştırma yaptım çok fazla etkisi olmuyor diyorlar şuan piyasada 24 db var onlarda 110 lira feln denemek lazım.

[quote name='edim.7' date='08 Kasım 2010 - 22:24 ' timestamp='1289248478' post='912341']
senin 1 km dedğin olay biraz hava civa sonuçta araya duvar girdikçe işin bağlantıları kopuyor.
aleyna741852 senin dediğin zor AP lerle birşeyler yapabilirsin ama onlarıda dağıtmak lazım.
Dediğin çanaklar hakkında bende araştırma yaptım çok fazla etkisi olmuyor diyorlar şuan piyasada 24 db var onlarda 110 lira feln denemek lazım.
[/quote]
evet denemek lazım bizim burda biri dedigim sistemi kurdurdu birine o adam piyasada yok lep top 400 metreden çekiyo çanak anten takılan yer tam 3 km ilerde köy yeri hemde internet takır takır çalışlıyor bana bu ikisini 500 ytl ye yaptırdım diyor ama takan adam yok satan kullanan olursa cevap bekliyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...