Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win 7 Call Of Duty Black Ops Çalışma Hatası

lovebug

Recommended Posts

[quote name='dangera' date='17 Kasım 2010 - 23:31 ' timestamp='1290037318' post='913547']
ben hata almıyorumda exe basıyom siyah ekran acılıyor öle kalıyor
[/quote]

Sen crack değiştir de diğer arkadaşınkini bilemiycem ben win7 64 bit kullanıyorum sorun yok

Bende hiç açılmadı..Bende format atıp XP ye geçtim ..Ohh be oyun açıldı başaldım oynamaya..vietnam bölümünü geçtim..Sokak ortasında kaldık.İllede bir kapıyı açmamız lazım..Yardım et diyor oyun kuralı ..tamam yardım ettim.... Hayda siyah ekran... Neyaparsam yapayım surun çözülmedi..Güncellemelri ,krekleri dıreck x güncellemeleri yaptım sonuç aynı.Aynı yerde SİYAH EKRAN... :angry:

[quote name='lovebug' date='18 Kasım 2010 - 01:30 ' timestamp='1290037246' post='913546']
Bu win 7 demidir nedir bi problemdir aldı başını gitti bende. black ops u kurdum 0xc000007b hatası veriyor. aynı hatayı alan arkadaşlar varmı? düzeltebilen varmı? teşekkürler
[/quote]

[quote]Gerek yerli gerek yabancı forumları araştırdığımda bunun sağlam bir virüs kaynaklı olduğu belirtilmiş şu anlık stabil bir çözüm bulunmamakta

Bu yüzden size önerim ; harddiskinizin yedeklerini alın ve harddiskinizi farklı bir pc 'ye takıp ikincil harddisk olarak göstererek tamamen biçimlendirin. Daha sonra harddiskinizi kendi pc 'nize takıp format atma ve kurulum aşamalarına geçin [/quote]

[quote name='elnin' date='21 Kasım 2010 - 15:52 ' timestamp='1290355333' post='915131']
Bende hiç açılmadı..Bende format atıp XP ye geçtim ..Ohh be oyun açıldı başaldım oynamaya..vietnam bölümünü geçtim..Sokak ortasında kaldık.İllede bir kapıyı açmamız lazım..Yardım et diyor oyun kuralı ..tamam yardım ettim.... Hayda siyah ekran... Neyaparsam yapayım surun çözülmedi..Güncellemelri ,krekleri dıreck x güncellemeleri yaptım sonuç aynı.Aynı yerde SİYAH EKRAN... :angry:
[/quote]

Aynı sorun bendede oluştu kapıyı açıyorum ve siyah ekran geliyor HUD ve yon belirten oklar haricinde hiçbişi gornmuyor cozebilen varmıdır...şimdiden teşekkür ederim...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...