Jump to content

Bilgisayarım/özellikler/ Buradaki...

Thund3R

Recommended Posts

Merhabalar ; Yine ilginç bir konu ile beraberiz.

Bu kez sizlerle Bilgisayarım --> Özellikler bölümüne resminizi ve isminizi ekleme işleminin nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağım. Öncelikle 125 x 125 boyutlarında bir resmimizi [bmp] hazırlayalım ve resmimize oemLOGO ismini verelim. Daha sonra aşağıdaki resimde görüldügü gibi bir ini. dosyası hazırlayarak bu dosyaya yine resimde anlatıldığı şekilde istedigimiz bilgileri girelim ve dosyamıza OEMinfo ismini verelim. Ardından hazırladığımız resmimizi ve ini. dosyamızı Windows dizini içindeki System32 klasörü içine atalım. Bunları yaptıktan sonra, system32 klasörümüzü kapatıp masaüstünden Bilgisayarım ---> Özellikler kısmına bakalım. O da ne ? sistem özelliklerini gösteren bölümde resmimiz ve ismimiz, Destek Bilgileri bölümünde ise girdigimiz özel bilgilerimiz çıktı. Çok hoş degilmi ? Hadi bunu hemen uygulayıp zevkini çıkaralım. Ama lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin. Sağlıcakla kalın.

ads305znj3.jpg

İşte Sonuç;;

ads305zzf5.jpg

Epey önce bende böyle bir setup oluşturdum kendime kurunca resim ve yazı geliyor kendinize göre editleyebilirsiniz..winrarla editleyin

http://rapidshare.com/files/9872783/Windows_XP_Professional_SP2.exe[/CODE]

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Epey önce bende böyle bir setup oluşturdum kendime kurunca resim ve yazı geliyor kendinize göre editleyebilirsiniz..winrarla editleyin

http://rapidshare.com/files/9872783/Windows_XP_Professional_SP2.exe[/CODE]

Kardeş Winrar ile editledim peki nasıl senınkı gibi yapacaz yanı [color=#ff0000]Windows_XP_Professional_SP2.exe gibi [/color][color=#330033]tek tıklamayla kendi yapacak... [/color]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...