Sign in to follow this  
Followers 0
betenabeki

Lvf Uzantılı Video Dosyası

31 posts in this topic

arkadaşlar LVF uzantılı bır video dosyası var çok önemlıdır. bu dosyayı nasıl ve hangı programla açabılırım lütfen yardımcı olun sevgılerle hoşçakalın .

[quote]LVF Dosyası Nasıl Açılır ?
Dosya Adı:Muhasebe programı dosyasıDosya Açıklaması:

1-Muhasebe: LVF dosyası Logo tarafından üretilen LKS isimli Muhasebe programında oluşturulmuş rapor çıktısıdır. Bu dosyayı açmak için firma tarafından verilen CD içersinde program bulabilirsiniz.

Elinizde CD yoksa aşağıdaki linkten gerekli Report Viewer programını indirip LVF dosyasını açabilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/65681292/1575d5c/ReportViewer.zip.html

2- Webcam: Eğer muhasebe ile işiniz yoksa; LVA ve LVF uzantılı dosyalar Logitech web kamerası ile alakalı bir dosya olabilir. şu adresten sürücü güncellemesi ile sorunu çözebilirsiniz: Logitech webcam
Kullanılan Programlar: Report Viewer
Gerekli Programların adresi:ftp://download.logo.com.tr/tools/ReportViewer.rar
[/quote]

internette başka bir bilgi yok bu dosya hakkında. o dosya lvf değil flv olmasın?

[quote name='KintaRo' date='01 Aralık 2010 - 10:48 ' timestamp='1291201106' post='919693']
internette başka bir bilgi yok bu dosya hakkında. o dosya lvf değil flv olmasın?
[/quote]
valla bu vıdeo programı bır polıs arkadaş bana getırdı ve beklıyor özellıklerden lvf yazıyor anlamadım bunu açmamız gerekıyor çok önemlıymiş ve yanımdalar beklıyorlar yardımınızı beklıyorum.

paşam internetteki bilgiler bu kadar maalesef.

birde şunu buldum:

[quote]1)*.LVA veya *.LVF uzantılı dosyayı sağ tıklayın.
2)Birlikte aç'a tıklayın.
3)Varsayılan Programı seçin
4)Gözat'a tıklayın.
5)Programın bulunduğu yer: C:/Program Files/Common Files/LogiShrd/LQCVFX/ModelFileHandler.exe
6)ModelFileHandler.exe'ye tıklayın.[/quote]

tabi bunun için logitech yazılımını kurmalısın

bende arıyorum ama bulamadım lvf player dıye bır programa rastladım yerlı sıtelerde yoık onu indırmeye calısıyorum yardımcı olan olursa sevınırım

Kardeş o büyük ihtimal kamera görüntüsüdür ve dwr cihazlarından alınmıştır.Hangi cihazdan alınmışsa onun kendine özel programları oluyor.satın alınan yer ya da teknis servisi ancak çözer bu sorunu...Benim başımada çok geldi bu problem..

[quote name='tmc200505' date='06 Ocak 2011 - 06:54 ' timestamp='1294297497' post='938925']
Kardeş o büyük ihtimal kamera görüntüsüdür ve dwr cihazlarından alınmıştır.Hangi cihazdan alınmışsa onun kendine özel programları oluyor.satın alınan yer ya da teknis servisi ancak çözer bu sorunu...Benim başımada çok geldi bu problem..
[/quote]
evet haklısın aynen ndedıgın gıbı kamera goruntusu ama ne yazıkkı acamıyorum tskk ılgınıze

[quote name='yasayanolu' date='06 Ocak 2011 - 02:22 ' timestamp='1294281153' post='938915']
usta eğer video ise km playeri dene bütün video codekleri içinde var
[/quote]
tsk km player denedım acmıyor ilgıne tsk ederım

[quote name='abb' date='06 Ocak 2011 - 19:02 ' timestamp='1294341145' post='939321']
evet haklısın aynen ndedıgın gıbı kamera goruntusu ama ne yazıkkı acamıyorum tskk ılgınıze

[/quote]
0120110104111318 bu sekılde rakamlar sonrasında LVF dosyası yazıyor

[quote name='abb' date='06 Ocak 2011 - 19:04 ' timestamp='1294341262' post='939321']

0120110104111318 bu sekılde rakamlar sonrasında LVF dosyası yazıyor
[/quote]
o zaman ya video değildir ya da windows dışında bir sistemle oluşturulmuştur. diğer sistemleri dene istersen

çevirme programlarını denedin mi? lvf to mpeg felan? işe yararmı bilmem ama..

[quote name='yasayanolu' date='06 Ocak 2011 - 19:06 ' timestamp='1294341377' post='939323']
o zaman ya video değildir ya da windows dışında bir sistemle oluşturulmuştur. diğer sistemleri dene istersen
[/quote]
diger sıstemler derken lunux denedım ama ondaad fazla program secenegı yok bır sekılde acmaya calısyorum tsk ederım

Abb arkadaşım selamlar,
Ben çok fazla anlamam ancak merak edip araştırdım,
K-lite mega codec pack kurun,kurulumu sırasında mutlaka haali media seçeneğini seçin,ardından da bu linkten " http://www.formatoz.com/ " format factory prgsini ve sonra da " http://www.videohelp.com/tools?d=MatroskaSplitter21112010.exe " linkinden haali media splitter prgsini indirip kurun,
Yüklemeleriniz bittikten sonra lfv dosyanızı format factory ile mkv formatına çevirmeyi deneyin,olursa kurtarırsınız,eğer format factory işe yaramazsa başka bir media converter ile tekrar deneyebilirsiniz,ben ücretsiz diye onu yazdım,
Saygılar...

tsk edıyorum dedıklerını yapacam ılgınıze tsk edrım

[quote name='abb' date='08 Ocak 2011 - 19:15 ' timestamp='1294514731' post='940531']
tsk edıyorum dedıklerını yapacam ılgınıze tsk edrım
[/quote]
açabildiniz mi dosyayı benimde elimde aynı uzantılı dosya var açamıyorum

aynı kamera görüntüsüde bana geldi uzantıda aynı sabah beri bakıyordum programı nettede bulamadım ama bulursam buraya kesinlikle yazacagım

Merhaba arkdaşlar iyi günler aynı sorun bendede var müşterim bu uzantılı videoyu her bilgisayarda rahatlıkla izlemek istediğini söyledi ne yapmalıyız saygılar

Slm orada yazanlar videonun kayıt tarihve sıra numarasıdır yani kısaca güvenlik kamerası görüntüsü elindeki vide ve onu kim getiredi ise ondan kopya aldıgı pc de mutlaka yanında playerde vardır keseinlikle söyleyin arkadaşınıza onun setup dosyasınıda sana versin bende bir çok güvenlik kayıt oynatıcılar mevcut ama bu uzantıyı hangi firma kullanmışsa sağlam yazılım kullanmış baksanıza kimsenin ihtiyacı olmayan bir kayıt pragramı kullanmış :)

Ya arkdaslar bunu acma yolunu bulan yokmu admin arkadaslar cok onemli bir konu sorun yasayan arkadasların maillerine mesaj atarmısınız bu konudaki problemi cözmüsler cok acil ilgilenirseniz sevinirim

bi format çevirici ile formatını çevir bilmiyorum format factory çevirirmi
yada lvf player indir Edited by casper0007

Dosyanın uzantısını .flv yapıp dene belki birisi isimini değiştirirken hata yapmıştır.

her yolu sabahtır beri deniyoruz ne lanet birseymis bu ya ceviri yapamıyoruz uzantı ismi degistirmeyi de dersen kendim bizzat kayıtı aldım isim degistirme olmadı dvr video kaydediciden aldım programı ama acamadım gitti pc de ya sorun bilgisayarda acıp resim olarak kaydedip belli kısmı fotoshopla plakayı okumamız lazım ama cozumu bir turlu bulamadık

Slm Baktım yollayan yok ve uzun süre cevap yazılmayınca konu çözüldü sandım buyrun link:

http://uploading.com/files/get/58572b7c/

[color="#0000ff"][b]NOT: ALINTIDIR FAKAT TARAFIMCA İNDİRİLDİ VE KULLANILDI.[/b][/color]