Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Lvf Uzantılı Video Dosyası

betenabeki
 Share

Recommended Posts

[quote]LVF Dosyası Nasıl Açılır ?
Dosya Adı:Muhasebe programı dosyasıDosya Açıklaması:

1-Muhasebe: LVF dosyası Logo tarafından üretilen LKS isimli Muhasebe programında oluşturulmuş rapor çıktısıdır. Bu dosyayı açmak için firma tarafından verilen CD içersinde program bulabilirsiniz.

Elinizde CD yoksa aşağıdaki linkten gerekli Report Viewer programını indirip LVF dosyasını açabilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/65681292/1575d5c/ReportViewer.zip.html

2- Webcam: Eğer muhasebe ile işiniz yoksa; LVA ve LVF uzantılı dosyalar Logitech web kamerası ile alakalı bir dosya olabilir. şu adresten sürücü güncellemesi ile sorunu çözebilirsiniz: Logitech webcam
Kullanılan Programlar: Report Viewer
Gerekli Programların adresi:ftp://download.logo.com.tr/tools/ReportViewer.rar
[/quote]

[quote name='KintaRo' date='01 Aralık 2010 - 10:48 ' timestamp='1291201106' post='919693']
internette başka bir bilgi yok bu dosya hakkında. o dosya lvf değil flv olmasın?
[/quote]
valla bu vıdeo programı bır polıs arkadaş bana getırdı ve beklıyor özellıklerden lvf yazıyor anlamadım bunu açmamız gerekıyor çok önemlıymiş ve yanımdalar beklıyorlar yardımınızı beklıyorum.

paşam internetteki bilgiler bu kadar maalesef.

birde şunu buldum:

[quote]1)*.LVA veya *.LVF uzantılı dosyayı sağ tıklayın.
2)Birlikte aç'a tıklayın.
3)Varsayılan Programı seçin
4)Gözat'a tıklayın.
5)Programın bulunduğu yer: C:/Program Files/Common Files/LogiShrd/LQCVFX/ModelFileHandler.exe
6)ModelFileHandler.exe'ye tıklayın.[/quote]

tabi bunun için logitech yazılımını kurmalısın

• 1 ay sonra...

Kardeş o büyük ihtimal kamera görüntüsüdür ve dwr cihazlarından alınmıştır.Hangi cihazdan alınmışsa onun kendine özel programları oluyor.satın alınan yer ya da teknis servisi ancak çözer bu sorunu...Benim başımada çok geldi bu problem..

[quote name='tmc200505' date='06 Ocak 2011 - 06:54 ' timestamp='1294297497' post='938925']
Kardeş o büyük ihtimal kamera görüntüsüdür ve dwr cihazlarından alınmıştır.Hangi cihazdan alınmışsa onun kendine özel programları oluyor.satın alınan yer ya da teknis servisi ancak çözer bu sorunu...Benim başımada çok geldi bu problem..
[/quote]
evet haklısın aynen ndedıgın gıbı kamera goruntusu ama ne yazıkkı acamıyorum tskk ılgınıze

[quote name='yasayanolu' date='06 Ocak 2011 - 02:22 ' timestamp='1294281153' post='938915']
usta eğer video ise km playeri dene bütün video codekleri içinde var
[/quote]
tsk km player denedım acmıyor ilgıne tsk ederım

[quote name='abb' date='06 Ocak 2011 - 19:02 ' timestamp='1294341145' post='939321']
evet haklısın aynen ndedıgın gıbı kamera goruntusu ama ne yazıkkı acamıyorum tskk ılgınıze

[/quote]
0120110104111318 bu sekılde rakamlar sonrasında LVF dosyası yazıyor

[quote name='abb' date='06 Ocak 2011 - 19:04 ' timestamp='1294341262' post='939321']

0120110104111318 bu sekılde rakamlar sonrasında LVF dosyası yazıyor
[/quote]
o zaman ya video değildir ya da windows dışında bir sistemle oluşturulmuştur. diğer sistemleri dene istersen

[quote name='yasayanolu' date='06 Ocak 2011 - 19:06 ' timestamp='1294341377' post='939323']
o zaman ya video değildir ya da windows dışında bir sistemle oluşturulmuştur. diğer sistemleri dene istersen
[/quote]
diger sıstemler derken lunux denedım ama ondaad fazla program secenegı yok bır sekılde acmaya calısyorum tsk ederım

Abb arkadaşım selamlar,
Ben çok fazla anlamam ancak merak edip araştırdım,
K-lite mega codec pack kurun,kurulumu sırasında mutlaka haali media seçeneğini seçin,ardından da bu linkten " http://www.formatoz.com/ " format factory prgsini ve sonra da " http://www.videohelp.com/tools?d=MatroskaSplitter21112010.exe " linkinden haali media splitter prgsini indirip kurun,
Yüklemeleriniz bittikten sonra lfv dosyanızı format factory ile mkv formatına çevirmeyi deneyin,olursa kurtarırsınız,eğer format factory işe yaramazsa başka bir media converter ile tekrar deneyebilirsiniz,ben ücretsiz diye onu yazdım,
Saygılar...

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

Slm orada yazanlar videonun kayıt tarihve sıra numarasıdır yani kısaca güvenlik kamerası görüntüsü elindeki vide ve onu kim getiredi ise ondan kopya aldıgı pc de mutlaka yanında playerde vardır keseinlikle söyleyin arkadaşınıza onun setup dosyasınıda sana versin bende bir çok güvenlik kayıt oynatıcılar mevcut ama bu uzantıyı hangi firma kullanmışsa sağlam yazılım kullanmış baksanıza kimsenin ihtiyacı olmayan bir kayıt pragramı kullanmış :)

• 1 ay sonra...

her yolu sabahtır beri deniyoruz ne lanet birseymis bu ya ceviri yapamıyoruz uzantı ismi degistirmeyi de dersen kendim bizzat kayıtı aldım isim degistirme olmadı dvr video kaydediciden aldım programı ama acamadım gitti pc de ya sorun bilgisayarda acıp resim olarak kaydedip belli kısmı fotoshopla plakayı okumamız lazım ama cozumu bir turlu bulamadık