Jump to content

Vodafone Ile Internet Hızı

gecekusu12
 Share

Recommended Posts

vodafone hat alıyorsun aylık 8 tl lik pakete üye oluyorsun ama bu hız hep olacak sanmayın
sitelerde dolaşırken iyi de video izlerken o kadarda iyi değil server i sağlam b isiteden en yuksek şekilde download yapmak mümkün.

yanlış anladınız galiba vodemle verilen hatlamı normal hatlamı bağlanıyorsunuz
türkcell kontörlü hattı vodafone geçirdim açılınca 8 tl ye aboneyim inşaallah
vodafone hat 30 tl diyorlar 5 tl yüklü geçiş yapmak daha mantıklı zaten
ayrı faturalı hattım da var kontörlü ile dolaşırım operatörleri

[quote name='yawuz58' date='04 Aralık 2010 - 20:18 ' timestamp='1291494484' post='921500']
yanlış anladınız galiba vodemle verilen hatlamı normal hatlamı bağlanıyorsunuz
türkcell kontörlü hattı vodafone geçirdim açılınca 8 tl ye aboneyim inşaallah
vodafone hat 30 tl diyorlar 5 tl yüklü geçiş yapmak daha mantıklı zaten
ayrı faturalı hattım da var kontörlü ile dolaşırım operatörleri
[/quote]
yok normal hat 8tl olan ama 3g olarak giriyorum ondan hızlı sanırım

[img]http://i56.tinypic.com/fjpwz9.png[/img]

[b][quote]Aylık Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps'ye kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/cepnet-internet-paketleri.php[/quote][/b]

Sizde 100 mb dan sonra hızda bir değişme olmuyor mu? :huh:

• 3 hafta sonra ...

[quote name='Iceberg' date='04 Aralık 2010 - 22:15 ' timestamp='1291501507' post='921565']
[img]http://i56.tinypic.com/fjpwz9.png[/img]

Sizde 100 mb dan sonra hızda bir değişme olmuyor mu? :huh:
[/quote]

bende bu tarifeyi kullanıyorum ilk 100 mb çok hızlı ama ondan sonra çok yavaş arkadaşın tarifesi başkadır heralde hızlı diye bahsetmiş

[quote name='tipitip1i' date='21 Aralık 2010 - 16:55 ' timestamp='1292951141' post='930237']
bende bu tarifeyi kullanıyorum ilk 100 mb çok hızlı ama ondan sonra çok yavaş arkadaşın tarifesi başkadır heralde hızlı diye bahsetmiş
[/quote]
yok arkadasım tarife aynı sadece vodafone bazı zamanlar hız limitini ayarlayamıyor ve böyle hızlı oluyor yani devamlı olan bişey değil..

telefonlarla internete girmek çok zararlı ileride sıkıntı çekmemeniz için telefonu çok yakınınızda bulundurmayın mümkünse işiniz olmadığı sürece girmeyin çok yüksek radyasyon yaymakta olduğunu biliyorsunuzdur umarım telefonun sar değeri ne kadar düşük olursa olsun veri alıp verirken telefon dehşet enerji tüketir edge biraz daha az 3g ise çok yüksek oranda batarya yı yorar bitirir dokunursanız çok ısındığını fark edersiniz uzmanlar uyarıyor bu tür iletişim şekli sağlığa ciddi oranda kalıcı hasar verebiliyor iletişim bizleri özgür kıldığı kadar felçte edebiliyor...özellikle uyku halinde açık kalan wifi bluettoth vs vücudun savnmasının en aza indirgendiği zamanda vücut zaafa uğruyur... Verilen Hayatın Kıymetini Bilmek, Hayatı Vereni Bilmekle olur. Nice Hayırlı Günlere (emrcy)

• 1 ay sonra...

arkadaşlar konu hortlamış gibi oldu ama gecekusu12 arkadaş hangi 3g modemi kullanıyorsunuz
ave jet kilit kodunu açtırdıktan sonra 1mbps olan download hızım vodafone nu ki gibi oldu
kota sorgulama yapamıyorum En son fatura doneminize ait mobil internet kullaniminiz 958.97 MB.(Son 2 gunluk kullanim bilgileriniz dahil degildir yazıyordu önceden şimdi ise Kalan Internet : 7784.65MB yazıyor ne alaka ise müşteri hizmetlerini aradım sorgulama ile ilgili çalışma yapılıyor diyorlar 2 ay oldu şimdiye kadar alt yapı yeniden yapılırdı nasıl iş anlamadım aynı sorunu yaşayan varmı arkadaşlar

boşuna 34 tl avea ya veriyorum hız şuanda vodafone ile aynı 34 nerde 8tl nerde hemde sınırsız
ama bunlarda az değil 5tl hattan uçmuş hıza bak download hızına bak 0.10 mbps [codebox]http://www.speedtest.net/result/1123071739.png[/codebox]

Edited by yawuz58