Jump to content

Recommended Posts

site kendi bu ise girdigine göre bu konuyu silin bence

calisan bir ceviri linki yayinlamazlar

arkadaşım bildiğiniz premium link generator varsa yayınlayın, kim karışacak buna. Öyle olsa bu konuya neden izin verelim? atardık çöpe giderdi. Sizin yanıldığınız nokta şu; Biz bu işe girmedik, sadece Bağış yapıp TncSever olan kullanıcılara bu hizmeti de veriyoruz. Ha kullanırsınız kullanmazsınız size kalmış.

• Like 1

name kısmına nick yaz, profil kısmını tıklayıp şifreni gir( şifreni unutma sonradan da o yazdığın nick için o şifreyi kullanacaksın) auto check link seçeneğini seçip linkini mesaj kısmına yazıp göndereceksin, çevirilen linkleri takip et seninkini gönderdilermi tıkla indir

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar merhaba. Size bugün Özellikle Turbobit linklerinden nasıl premium olarak download yapacaksınız onu göstereceğim. Bunun için biçilmiş kaftan bir site var ve yalnızca turbobit değil hemen hemen tüm siteleri destekliyor.

Site:

http://10s.asia/

Not: Bu site yeni üyelik alımını geçici olarak durdurmuş. Üye alımı tekrar açılıncaya kadar aşağıdaki link kullanınız. Her iki linkte aynı mantıkta çalışmaktadır. Yani resimde görülen herşeyi bu site için uygulayabilirsiniz. Site:

http://cbox.vinaleech.com/

Adım adım nasıl yapacağınızı anlatıyorum:

pdczt.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tüm bunları yaptıktan sonra site adminleri size çevrilmiş linkleri gönderecekler. Bu gönderim çoğu zaman hızlı olur.

by Sere 2013 :)

Edited by sere
  • Like 3

iide kardeş üye nasıl olacaz kabul etmiyorki...profile tıklıyorum şifre almak için şöle bir uyarı veriyor...

You are currently using the name futan55000.

You cannot register your name on this Cbox. Contact the owner for more information.

Edited by futan5500

• TornadoEffect changed the title to Premium Link Genarator & Leecher Siteleri