Jump to content

Recommended Posts

İşte oda olmuyor nick yazıyorum profil diyorum bu hata geliyor.

bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum..nick bölümüne girdi yaptıktan sonra profile e tıklayınca hiçbir pencere vs aktivite olmuyor?

İşte oda olmuyor nick yazıyorum profil diyorum bu hata geliyor.

x8RYr7.jpg

aynı sorun bendede var ortada küçücük çıkıyor nick ve parola yeri profil yerine tıklıyorm gelmiyor ne trdebrid de giriş yapabiliyorum ne de turkleech de

x8RYr7.jpg

aynı sorun bendede var ortada küçücük çıkıyor nick ve parola yeri profil yerine tıklıyorm gelmiyor ne trdebrid de giriş yapabiliyorum ne de turkleech de

nicki yazın linkide yazın yolla deyin : sonra yinele butonu ile sayfayı yenileyin 2 gündür böyle kullanıyorum

yok dostm göndermiyor

benim cookies kayıtlı demek ki

ama her seferinde nicki yazmam gerekiyor

debrid sitelerinin genelinde bir arıza var sanıyorum : bende kayıtlı olanların hepsi problemli bir tek trdebridi yarım yamalak kullanabiliyorum

link acilse yardımcı olayım yazın pmden gönderirim

benim cookies kayıtlı demek ki

ama her seferinde nicki yazmam gerekiyor

debrid sitelerinin genelinde bir arıza var sanıyorum : bende kayıtlı olanların hepsi problemli bir tek trdebridi yarım yamalak kullanabiliyorum

link acilse yardımcı olayım yazın pmden gönderirim

pm olarak attım teşekkür ederim.

-Tüm CBOX larda bi sıkıntı mevcut herhal , profil olayı şu an sıkıntılı ama sayfaya bakarsan millet çatır çatır link gönderiyor..Bizim ülkeyemi özel bu sorun ?

Aynen onu bende bilemedim. Ülkeye özgü olacağını sanmamda millet çatır çatır gönderiyor buradada yazan arkadaşlar var gönderemiyoruz.

bu trdebrid sitesinde üye ola tıklıyorum daha önce alındığını söylüyor ne yaparsam yapayım olmuyor bi acil yardım ya da çevirtecek bir arkadaş var mı ??

wise disk cleaner ile komple temizlik yap firefox son sürüm ile dene olmazsa team ver bakayım.

Arkadaşlar bu linkteki uygulamayı google chrome kurun cbox a girince aktif edin link çevirdikten sonra kapatın ben yaptım oldu deneyin bakalım :)

https://chrome.google.com/webstore/detail/stealthy/ieaebnkibonmpbhdaanjkmedikadnoje

-Teşekkürler , chrome için eski haline döndü..Firefox içinde böyle bir eklenti varmısır acaba ?

• TornadoEffect changed the title to Premium Link Genarator & Leecher Siteleri