Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

Cbox Premium Link Generator

http://mnleech.tk/Cbox/

4shared.com - 1fichier.com - fileflyer.com - zippyshare.com - filefactory.com - netload.in - uploaded.net - bitshare.com - extabit.com - filepost.com - freakshare.com - extmatrix.com - rapidgator.net - turbobit.net - uptobox.com - youtube.com - letitbit.net - sendspace.com - bayfiles.net - share-online.biz - unibytes.com - shareflare.net - filerio.in - ryushare.com - novafile.com - uploadto.us - uploadable.ch - datafile.com - depfile.com - asfile.com -

Bu sefer arayı biraz açtın ilknurcafe. Yeni accountlar için teşekkürler. Şimdi son hızda indirmeler yapabiliyorum. Ama bağlantılar kesintiye uğruyor. Sonra da yeniden başlayamıyor. Bir tanesi 20mb kala durdu. Diğerleri %87 ve %60'larda. Bu neden kaynaklanıyor acaba? Şimdi yeni çevirme yapmak istediğimde service unavailable diyor. Proflive sitesi çöküşe geçiyor galiba.

Edited by mogokce

Bu sefer arayı biraz açtın ilknurcafe. Yeni accountlar için teşekkürler. Şimdi son hızda indirmeler yapabiliyorum. Ama bağlantılar kesintiye uğruyor. Sonra da yeniden başlayamıyor. Bir tanesi 20mb kala durdu. Diğerleri %87 ve %60'larda. Bu neden kaynaklanıyor acaba? Şimdi yeni çevirme yapmak istediğimde service unavailable diyor. Proflive sitesi çöküşe geçiyor galiba.

hocam yorumun için teşekkür ederim...

sorun siteye ddos saldırısından kaynaklanıyor bu yüzden site hem geç açılıyor hemde bağlantılar iptal ediliyor

srunu en kısa sürede düzelteceğim

sorun siteye ddos saldırısından kaynaklanıyor bu yüzden site hem geç açılıyor hemde bağlantılar iptal ediliyor

üstad bir an önce çözersen walla çok iyi olur. 2 gb dosya indirecem 10 gb kotam gitti ve hala indiremedim

captcha maptcha bir şeyler mi koyarsın artık bilmiyorum.

Edited by mogokce

hocam önleyebildiniz mi ddos saldırılarını zira hem sizin accountların hem benim iss'min kotasını doldurmayayım boşuna..

hocam önleyebildiniz mi ddos saldırılarını zira hem sizin accountların hem benim iss'min kotasını doldurmayayım boşuna..

hocam tekrar denermisin şuan bir dosya indirdim sorunsuz bir şekilde indi ve site çok hızlı açılmaya başladı..

deneyin sonucu bildirin lütfen

Edited by ilknurcafe

• 2 hafta sonra ...
  • TornadoEffect changed the title to Premium Link Genarator & Leecher Siteleri