Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

5 saat önce, lazenes1 yazdı:

Turbobit Linklerinizin Başına "P" Harfi Koyun Premium Oluyo
Örneğin ;
Orjinal Link

Buda Premium Hali

Please register to see this content.

Yeni Yaptım Sistemi

Hocam denedim ancak hata verip adminle iletişime geçin yazıyor.

22 saat önce, mozkan007 yazdı:

Hocam denedim ancak hata verip adminle iletişime geçin yazıyor.

sistem yogunlukdan dolayı bazen Hataya düşüyor  denemeye devam edin hocam tek seferde  bazen olumsuz yanıt dondure bilityor

• 2 hafta sonra ...

yav reklamlı link neden indireceksiniz. Gelin benim oraya her hostu direk reklamsız indirin. !!!

Edited by qwer
site eklememişim
  • Like 4

On 29.07.2016 at 18:25, qwer yazdı:

yav reklamlı link neden indireceksiniz. Gelin benim oraya her hostu direk reklamsız indirin. !!!

kardeş geldik ilk günde hatayla uğraşıyoruz şu hatayı veriyor

Posting failed. This Cbox is locked. Posting is disabled

On 29.07.2016 at 18:25, qwer yazdı:

Kesinlikle iş görüyor; her yerde Turbobit kapalıyken derdime derman oldu...

• Like 1

burdan söylüyorum cbox kodlardan bottan vng den hosttan vds vps den anlayan varsa benim yanımda çalışabilir genelde işlerimden dolayı sitem çoğu zaman kapalı kalıyor anlayışla karşılamanızı dilerim ve zorda kalmamanız için limitlerden hariç istek olursa yüksek boyutlu linklerinizide reklamsız çeviririm.

• Like 1

8 dakika önce, qwer yazdı:

burdan söylüyorum cbox kodlardan bottan vng den hosttan vds vps den anlayan varsa benim yanımda çalışabilir genelde işlerimden dolayı sitem çoğu zaman kapalı kalıyor anlayışla karşılamanızı dilerim ve zorda kalmamanız için limitlerden hariç istek olursa yüksek boyutlu linklerinizide reklamsız çeviririm.

Diğer leech siteleri gibi %98.5'e kadar indirip orada takılıp kalmıyor; baştan indirtmeye zorlamıyor. İndirme kesilse bile kaldığı yerden devam ediyor... Ne mesajı yazan arkadaşı tanırım; ne de sitesinin reklamını yapmaya ihtiyacım var, ama kesinlikle tavsiyemdir...

çözebildi bir tek Turbobit linkimi ücretli Debrid sitelerine üye olup da çeviremediğim halde... Saçma sapan reklamlar yok; reklam engelleyicini kaldır tipi uyarılar yok... Bulaşan malware yok... Umarım kalitesi bozulmaz.

Edited by helehoyni
  • Like 1

1 saat önce, mustafa2763 yazdı:

arkadaşlar elimde bir turbobit linki var  biri çevirip vere bilrmi acaba şimdiden teşekürler   

Dosyanın boyutu çok büyük ama indiremediysen aşağıdaki linkle takip et;

Not: bu bir rapidleech indirmedir ve şu an dosya çok uzun bir sunucudan çekildiği için sn de 150 / 200 kb arasında sunucuya indiriliyor. Linke tıkladığında dosyayı verir ama sadece sunucuya inen miktarı indirebilirisin bu nedenle dosya boyutunun 3.20 GB olmasını bekle öyle indir. 2 - 3 saat sürebilir sanırım. Dosya sunucuya indikten sonra 8 saat sonra otomatik silinir. 

Normalde yavaş olduğu için vermezdim ama belki çeviremezsen yardımcı olur :D

• TornadoEffect changed the title to Premium Link Genarator & Leecher Siteleri