Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

Öncelikle cevap verme gereği duydum. daha önce vermiş olduğum yorumlarımı okumamış olan arkadaşların kendi ve siteme olan karalama kampanyasında olduklarını gördüğüm için üzgünüm.tekra yazıyorum önceki yorumlarımdan alıntıdır.sitemde robot yoktur çeviri robotu ve kendi işim yoğun olduğu için siteye giremiyorum haliyle kapalı  kalıyor. ama şunu düşünmüyor karalamak isteyenler site açık olduğu zaman her hostu bulupta çevirmediğim oldumu hiç ? hayır  ve limitlerin yüksek olduğunu biliyormusunuz evet ama  gözardı edip lütfen bir daha bilinçsizce buradan cevap yazmayın hiç olmazsa.

• Like 3

Hiç uğraşmayın 1,5 senedir Real-debrid kullanıyorum.Gittigidiyor vasıtasıyla 3 aylık 32 TL premium kod alıyorum (6 aylık 62  yıllık 109 bonus puanıyla 2 ayda bedava ben sadece sorun olduğunda zarar çok olmasın diye 3 aylık alıyorum) miss gibi çok nadirde olsa Turbobit rapidgator sorunu yaşıyor onlarda 1 saat içinde normale dönüyor.Sürekli benim gibi filim oyun program indiren birisiyseniz kafanızı aylık 10 tl gibi bir rakamala meşgul etmeye gerek yok ki yıllık alımlarda daha ucuza geliyor.Tanıdığınız bir arkadaşınız varsa saat paylaşımı yada gün paylaşımı yaparak daha ucuza dahi getirebilirsiniz.Aynı anda 2 farklı ip girişi tespit edilirse sistem uyarıyor şifreyi değiştiriyor.Adamlarda haklı 26 sunucu 64 tane servis sağlayıcı ile hizmet veriyor.Ben memnun olduğum için dile getirmek istedim.Karar sizlerindir.

• Like 1

• 1 ay sonra...

(FREE-NİTROFLARE.500 MB-KEEP2SHARE.CC. 500 MB-FİLEBOOM 500 MB-DEPFİLE.COM 9999 GB-FİLE.AL 200 MB-OBOOM.COM 10 GB-TURBOBİT.NET 5 GB-DATAFİLE.COM 10 GB-EASYBYTES.COM 10 GB-RAPİDGATOR.NET 10 GB-İNCLOUDDRİVE.COM 10 GB-HİTFİLE.NET 2 GB-UPLOADED.NET 10 Gb-1FİCHİER 5 GB-ALFAFİLE.NET 10 GB-BİGFİLE.TO 10 GB-OPENLOAD.CO 2 GB HUGEFİLES.NET 3 GB-EX-LOAD.COM 2 GB-TUSFİLES.NET 10 GB-SHARE-ONLİNE.BİZ 10 GB-FİLERİO.İN 10 GB-UPTOBOX.COM 10 GB- WUSHARE.COM 2 GB-DEPOZİTFİLEZ 10 GB-FİLESMONSTER.COM 10 GB-EXTMATRİX.COM 10 GB-MEGA.NZ 10 GB-FİLESPACE.COM 200 MB-RAREFİLE.NET 5 GB-FİLEFACTORY 10 GB-FİLE.AL 1 GB-UPSTORE 300 MB-AND OTHERS.NO ADVERTİSİNG.)  

Please register to see this content.

Edited by qwer
yanlış anlamasınlar beni reklam koydum burayada diye tnctr nin reklamıdır benim değildir. !!!
  • Like 1

• 1 ay sonra...
15 saat önce, nutica yazdı:

iyide ayda yılda bir giriyoruzneyimizi banlıyorlar anlamadım gitti keyfleri bilir bizde girmeyiz

SİTEMİZE GİRİŞTE SORUN YAŞIYORSANIZ NETİNİZE REST ATIN VE TARAYICILARINIZIN GEÇMİŞİNİ TEMİZLEYİN.SONRA BANLADILAR DEMEYİN -TNCTR- DEKİ GİBİ. !!!

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

LİMİTLER-LIMITS (FREE-ALFAFİLE.NET 10 GB-BİGFİLE.TO 10 GB-CATSHARE.NET 5 GB-CHOMİKUJ.PL 5 GB-DAOFİLE.COM 5 GB-DATAFİLE.COM 5 GB-DEPFİLE.COM 10 gb-DEPOZİTFİLEZ 10 GB-EASYBYTES.COM 10 GB-EXTMATRİX.COM 10 GB-EX-LOAD.COM 2 GB-GİGAPETA.COM 500 MB-FİLESFLASH 5 GB-FİLEFACTORY 10 GB-FİLEJOKER 300 MB-FİLE.AL 1 GB-FİLEBOOM 500 MB-FİLERİO.İN 10 GB-FİLESPACE.COM 5 gb-FİLESMONSTER.COM 10 GB-FİLESHARK.PL 5 GB-FİLENEXT.COM UNLİMİTED-FİREAKSHARE.COM 3 GB-HİTFİLE.NET 2 GB-HUGEFİLES.NET 3 GB-İNCLOUDDRİVE.COM 10 GB-KATFİLE.COM 3 GB-KEEP2SHARE.CC.500 MB-MEGA.NZ 10 GB-NİTROFLARE.500 MB-OBOOM.COM 10 GB-OPENLOAD.CO 2 GB-RAPİDGATOR.NET 10 GB-RAPİDU.NET 5 GB-RAPİDRAR.COM 5 GB-RAREFİLE.NET 5 GB-REDFİLE.EU 5 GB-SALEFİLES.COM 5 GB-SHARE-ONLİNE.BİZ 10 GB-TEZFİLES.COM 500 MB-TURBOBİT.NET 5 GB-TUSFİLES.NET 10 GB-UPLOADED.NET 1000 Gb-1FİCHİER 5 GB-UPTOBOX.COM 10 GB-UPLOADCLOUD.PRO 5 GB -UPLOADROCKET.NET 5 GB-WUSHARE.COM 2 GB-USERCLOUD.COM 2 GB    

Edited by qwer
UNLİMİTED - FİLENEXT.COM
  • Like 1

Cbox Leech Center | Multi Premium Link Generator - Hepsi Bir arada Reklamsız Sade temiz

Leech1s - Cboxera - Onleech - Leechpremium - Vnzleech - Alemdarleech - Leechbrazil - Vinaleech - Getidn - Cboxpremiumleech - Caxixunha - Leechall - Turkdown - Alemdardebrid - Jetleech Home - Jetleech Free - Debrid Free - Fastleech - Mega Debrid - Juba Get 

DBAQlO.pngZaman Zaman Güncellenmektedir...

• TornadoEffect changed the title to Premium Link Genarator & Leecher Siteleri
  • 3 hafta sonra ...