Jump to content

Recommended Posts

[quote name='mustafa_2171' date='22 May 2011 - 07:06 ' timestamp='1306047993' post='1015196']
hlusoe.info fakat bu 15 dakika bekletiyo o kötü
[/quote]

hlusoe'nin leech mantıgı bunlar ile aynı değil zaten bunlar birebir leech yapıyor.hlouse önce dosyası kendisine çekiyor sonra sana veriyor.200 mb'lık bir dosya çektiğini düşünürsen yine bilgisayar basında zaman kaybettiriyor sana.

bende 8 megabit net limitsiz var. 900'leri görüyorum mesela premium indirirken. İnternet download manager'a ayarlıyorum. Hız sınırı 200 koyuyorum. 7 siteden aynı anda dosyaları download yapıyorum. toplam 20 dakika gibi bir sürede 700 mb'lık dosya indiriyorum. Olay burda saklı yani bunu sizde yaparsanız sizinde premium derdiniz kalmaz. Tek dert 20 dakika sonunda modeme bir reset atmak. O da çok koymaz heralde :D

[quote name='bilalozkan7' date='23 May 2011 - 00:59 ' timestamp='1306105165' post='1015901']
hlusoe'nin leech mantıgı bunlar ile aynı değil zaten bunlar birebir leech yapıyor.hlouse önce dosyası kendisine çekiyor sonra sana veriyor.200 mb'lık bir dosya çektiğini düşünürsen yine bilgisayar basında zaman kaybettiriyor sana.

bende 8 megabit net limitsiz var. 900'leri görüyorum mesela premium indirirken. İnternet download manager'a ayarlıyorum. Hız sınırı 200 koyuyorum. 7 siteden aynı anda dosyaları download yapıyorum. toplam 20 dakika gibi bir sürede 700 mb'lık dosya indiriyorum. Olay burda saklı yani bunu sizde yaparsanız sizinde premium derdiniz kalmaz. Tek dert 20 dakika sonunda modeme bir reset atmak. O da çok koymaz heralde :D
[/quote]

bende zaten premium hesap var da sizin için söylüyorum :D

• 2 hafta sonra ...

[quote name='tolga_23__' date='06 June 2011 - 01:14 ' timestamp='1307312047' post='1024913']
hocam duckload a teklink olarak upload etme şansın varmı acaba çalışman gerçekten çok iyi emegine sağlık şimdiden teşekkürler...
[/quote]

gece gece güldürdün aga beni allahta seni güldürsün [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/rofl.gif[/img]

• 3 hafta sonra ...

DESTEKLEDİĞİ SERVISLER
[ Rapidshare | Megaupload| Fileserve| Filesonic | Hotfile ]

Kayıt için alttaki linke tıklayın ve id, şifre ve e-posta adresinizi girerek register butonuna basın. Sonra e-postanıza girip onaylayın. Normalde 10GB Trafik alanı sunarken benim verdiğim referans linki sayesinde 30GB'a ulaşacaktır bu alan ve 1GB'lık dosyaları rahatlıkla çekmekte

Premiumzilla Nedir?
Rapidshare, Megaupload, Fileserve, Filesonic ve Hotfile dan premium hesabına gereksinim olmadan hızlı bir şekilde indirme imkanı sağlayan paralel indirme ...

Evet giriş için alttaki linke tıklayınız ...

sitenin linkini almak isteyenler bana ö.m. mesat atmaları yeterlidir

profil sayfama girmeniz yeterli sitenin linki orada da var

[spoiler][img]http://i51.tinypic.com/10h63ol.jpg[/img]

[img]http://i55.tinypic.com/14se9v9.png[/img]

[img]http://i54.tinypic.com/16h6o1e.jpg[/img][/spoiler]

[color="#0000FF"][b]Akozdem!R -> Taksitle paylaşım etik değil![/b][/color]

[code]http://www.premiumzilla.com[/code]

Edited by Akozdem!R

[quote name='katil006' date='27 June 2011 - 16:18 ' timestamp='1309191535' post='1036698']
Kardeş başlıktaki sitelerin kısaltmalarını yanlış yapmıssın bi ilgilen
[/quote]

Teşekkürler konuyu açarken biraz acele davranmışım :D

[quote name='bates54' date='27 June 2011 - 16:26 ' timestamp='1309192016' post='1036705']
teşekkürler. site biraz yavaş ama download da hızlı
[/quote]

şuan siteye kaç kişi üye olmaya çalışıyor kim bilir sistem ondan yavaş büyük ihtimalle

ben ref linkiyle girmeden 10 gb verdi. ancak sayfada ref linkiyle girildiğinde 20 gb olduğu yazılı.
toplu dosya indirmede sitenin yavaşlığı nedeniyle sorun olduğu kesin. ilk indirmeyi yapıyoruz ama diğer sıradakiler inmiyor. inşallah geçici sorundur.

Edited by bates54

[quote name='bates54' date='27 June 2011 - 16:35 ' timestamp='1309192504' post='1036710']
ben ref linkiyle girmeden 10 gb verdi. ancak sayfada ref linkiyle girildiğinde 20 gb olduğu yazılı.
toplu dosya indirmede sitenin yavaşlığı nedeniyle sorun olduğu kesin. ilk indirmeyi yapıyoruz ama diğer sıradakiler inmiyor. inşallah geçici sorundur.
[/quote]

vallahi ben şuan 3 linki indiriyorum tek tek inmesi bekliyorum bir tanesi bitiyor diğerine başlıyorum fileserve 2 tanesi indi şuan 3 bitmek üzere

• TornadoEffect changed the title to Premium Link Genarator & Leecher Siteleri