1263 posts in this topic

On 16.03.2017 at 11:26, qwer yazdı:

FREE-ALFAFİLE.NET 10 GB-BİGFİLE.TO 10 GB-CATSHARE.NET 5 GB-CHOMİKUJ.PL 5 GB-DAOFİLE.COM 5 GB-DATAFİLE.COM 5 GB-DEPFİLE.COM 10 gb-DEPOZİTFİLEZ 10 GB-EASYBYTES.COM 10 GB-EXTMATRİX.COM 10 GB-EX-LOAD.COM 2 GB-GİGAPETA.COM 500 MB-FİLESFLASH 5 GB-FİLEFACTORY 10 GB-FİLEJOKER 300 MB-FİLE.AL 250 MB-FİLEBOOM 500 MB-FİLERİO.İN 10 GB-FİLESPACE.COM 5 gb-FİLESMONSTER.COM 10 GB-FİLESHARK.PL 5 GB-FİLENEXT.COM UNLİMİTED-FİLETUT.COM 500 MB-FİREAKSHARE.COM 3 GB-HİTFİLE.NET 2 GB-HUGEFİLES.NET 3 GB-İNCLOUDDRİVE.COM 10 GB-KATFİLE.COM 3 GB-KEEP2SHARE.CC.1 GB-MEGA.NZ 10 GB-MİNHATECA.COM.BR 5 GB-NİTROFLARE.1 GB-NOWDOWNLOAD.TO 5 GB-OBOOM.COM 10 GB-OPENLOAD.CO 2 GB-RAPİDGATOR.NET 10 GB-RAPİDU.NET 5 GB-RAPİDRAR.COM 5 GB-RAREFİLE.NET 5 GB-REDFİLE.EU 5 GB-ROCKFİLE.EU 5 GB-SALEFİLES.COM 5 GB-SHARE-ONLİNE.BİZ 10 GB-SUBYSHARE.COM 5 GB-TEZFİLES.COM 500 MB-TURBOBİT.NET 5 GB-TUSFİLES.NET 10 GB-UPLOADED.NET 99999879 Gb-UPLOADGİG.COM 1 GB-1FİCHİER 5 GB-UPTOBOX.COM 10 GB-UPLOADCLOUD.PRO 5 GB -UPLOADROCKET.NET 5 GB-WUSHARE.COM 2 GB-USERCLOUD.COM 2 GB

http://multileech.net/

allah aşkına şu sitenin cbox açık tutun ne zaman lazım olsa girilmiyor şimdi çerez temizleyin filan demeyin başka pc dende deniyorum yeni üyelikte açıyorum aynı

nutica  kardeşim işim yoğun olduğu için tam faal değil cbox bot yok zaten.senin girememen sebebin netinle alakalıdır.o dediklerimi tekrar yap.

1 person likes this

4 saat önce, fukuabc yazdı:

https://turbobit.net/cylon8654kel.html hacı abi rica etsem şu linki çevirebilirmisiniz.....

way arkadaş normal indirme hızında 2 hafta sürüyor :o  bu linki kimse çevirmez bence. en iyisi linkten elde edeceğin kazanımları düşünerek 5 doları gözden çıkarıp tnc sever ol ve tnc debrid ile çevir.

çok sevgili degerli arkadaslar yokmudur turbobit çeviren site.

Posted (edited)

12 saat önce, zedge yazdı:

çok sevgili degerli arkadaslar yokmudur turbobit çeviren site.

Denk getirirsen http://fakirdebrid.net/ çeviriyor. Ben bir kaç kere çevirmiştim 4-5GB'lık dosya. Ama çok çabuk şişiriyorlar.

Bir de geçen gün 100MB'lık bir dosyayı http://hyperdebrid.com/ ile çevirdim. Onun dışında bu konuda paylaşılan leecher sitelerine göz atın derim.

Edited by mogokce
2 people like this

Posted (edited)

mogokce bende arıyorum multileech iyi fakat siteyi sık sık kapatıp acıyorlar türkleech çok reklam yapıyor eskıden güzeldi şimdi begenmiyorum bende arıyorum turbobit cevirebilen bulamadım...

Edited by halilkan

turbobit çevirtmek isteyen siteme gelsin 100 mb üstündekiler gelsin yalnız !!! multileech.net

On 12.06.2017 at 15:39, qwer yazdı:

turbobit çevirtmek isteyen siteme gelsin 100 mb üstündekiler gelsin yalnız !!! multileech.net

-Siteniz genel olarak kapalı olduğu için gelemiyoruz..

1 person likes this

Posted (edited)

On 13.06.2017 at 20:14, hajimesaitou yazdı:

hajimesaitou site ara sıra kapalı  evet yinede turbobit te sınır yok  yinede ben begeniyorum...öbür siteler gibi fazla reklam koymuyorlar...multileech cevirme yönünden panter 1 numara

Edited by halilkan

On 12.06.2017 at 15:39, qwer yazdı:

multileech.net 341mb dosyamı hızlıca ındırdım sorun yok TNCTR den gelınce yardımcı oluyorlar 

Edited by HuzeyfeYasirHelvac305

tnctrden gelenlere özeldir belirtmeniz lazım bugün gelen arkadaş gibi 1 reklama tıklayıp indirirsiniz. 

111

2 people like this