Jump to content

Recommended Posts

• 7 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Maddox67, 9 saat önce yazdı:

Turbobit de en fazla 20 mb olan bir çeviri sitesi bilen var mı ? 

Premium Link Generator: Top 19 Free / Paid Leechers (2022)

Please register to see this content.

Edited by qxqx

yıllardır durur bir kenarda, ara ara botları arızalansada iyi iş yapıyor. Büyük boyuttaki linkleri botlar çevirmiyor fakat Admin onlineyken  chatte yakalarsanız 5 gb üzeri turbobitleri bile çevirip veriyor sağolsun. 

Senkron2, 9 saat önce yazdı:

yıllardır durur bir kenarda, ara ara botları arızalansada iyi iş yapıyor. Büyük boyuttaki linkleri botlar çevirmiyor fakat Admin onlineyken  chatte yakalarsanız 5 gb üzeri turbobitleri bile çevirip veriyor sağolsun. 

Burası da boş az önce @crasadure usta ile oradaydık 12 mb lık şeyi yarım saatte çeviremedi.

Turbobitten premium hesap almayı düşünüyorum artık.

Her şey para olmuş 😀

Maddox67, 13 saat önce yazdı:

Burası da boş az önce @crasadure usta ile oradaydık 12 mb lık şeyi yarım saatte çeviremedi.

Turbobitten premium hesap almayı düşünüyorum artık.

Her şey para olmuş 😀

Doğrudur inanın belki yıl olmuştur hiç lazım olmuyor. Fakat bir aralar sıkça lazım olurken oranın "Police" isminde chat penceresinde online admini olurdu botların dışında. Ona devamlı paslardım dosyaları çatır çatır indirirdim sanırım her dosyada 9 reklam geçiliyordu o dönem. 

Size tavsiyem günlük turbobitler satılıyor alıp direk kullanın. Size günlük belli bir gb kotası var aşmayın derler ama dikkate almayın zamanında öyle bir deneyimimde olmuştu 🤣

Senkron2, 55 dakika önce yazdı:

Doğrudur inanın belki yıl olmuştur hiç lazım olmuyor. Fakat bir aralar sıkça lazım olurken oranın "Police" isminde chat penceresinde online admini olurdu botların dışında. Ona devamlı paslardım dosyaları çatır çatır indirirdim sanırım her dosyada 9 reklam geçiliyordu o dönem. 

Size tavsiyem günlük turbobitler satılıyor alıp direk kullanın. Size günlük belli bir gb kotası var aşmayın derler ama dikkate almayın zamanında öyle bir deneyimimde olmuştu 🤣

Hocam o dediğin günlük turbobitler nerede satılıyor?

akillialtay1995, 2 saat önce yazdı:

Hocam o dediğin günlük turbobitler nerede satılıyor?

Gittigidiyor üzerinden almıştım hocam günlük 4 günlük haftalık olarak vardı. Şimdi güncel halinde nasıldır bilmiyorum ama vardır diye tahmin ediyorum, karşıdaki kişi kendisine aldığı limitsiz indirme özellikli hesabını geçici olarak size verip günü saati dolunca geri alıyor. Size özel yeni üyelik vermiyor.

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 11 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
tapfer, 11.09.2023 - 23:17 yazdı:

anydebridten inen hiç bir dosya açılmıyor.

bunuda deneyebilirsiniz.

Denemek için anydebridden 4.5 cb dosya indirdim açılmadı.Artık ne halta yarıyorsa site

Bu linki çevirecek bir yiğit varmıdır acaba

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar Keep2Share (k2s.cc) linklerini sorunsuz dosya indirmesi nerden yapabilirim. Premium almayı düşündüm 1 aylık, 1 aylık satılmıyor gibi bişey minimum 3 aylık var, 3 aylıklarında fiyatı çok pahalı, 1 sitede 30 günlük buldum o da 400 küsür TL. Alldebrid den premium üyeliğim var ancak Keep2Share yi çevirmiyor malesef.

• 3 hafta sonra ...

bu linki çevirecek babayiğit varmdır.

Teşekkürle 

• 3 ay sonra...