Jump to content

Openoffice I Msı Yapmak..

CaVeLL

Recommended Posts

[font="Verdana"]Merhaba arkadaşlar... Bana Open Office [b]3.3. RC7 MSI[/b] paketi lazım...
RePackager ile gereksinim duyduğum diğer Programları Paketledim. ama Aynı Yöntem ve Tekniklerle OpenOffice i MSI yapamadım. Daha doğrusu yaptım ama kurulumdan sonra PC her açıldığında OpenOffice birdefaya mahsus Yeniden kurulum penceresi çıkıyor, Kurulum yaptığım Dizinden aynı MSI dosyası üzerinden yeniden kendini Configure ediyor. MSI paketini Sildiğimde OpenOffice açılmıyor...
Kısacası sağlıklı bir MSI paketi yapamamışım anlaşılan :(

[code]http://www.tnctr.com/topic/129352-open-office-v320-turkce[/code]
Şuradaki konuda OpenOffice katılımsız yapan arkadaşlar veya katılımsızdan anlayan arkadaşlar bi zahmet OpenOffice sağlıklı bir şekilde MSI yapmam için yardımcı olabilirlermi??

Çalıştığım kurumda Active Directory ile 240 civarı Bilgisayara Programları aynı anda tekelden Kurduracağım.. Birtek OpenOffice de sorun yaşıyorum..Zira Active Directroy ile exe leri kurduramıyoruz.
OpenOffice direk değilde birtakım ayarlardan sonra kurdurmam gerek, Bu nedenle Direk MSI çevirisi istemiyoum. Örneğin OpenOffice kaydetme seçenekleri Microsoft Office uzantılarına göre olmalı. Yani OpenOffice Metin Belgesi (Writer) açılıp belge kaydedeilmek istenildiğinde .odt uzantısı ile değil .doc uzantısı ile kaydetmesi gerek. Hâkeza Calc ve Impress programlarıda yine ppt ve xls uzantılı kaydetmesini istiyorum. Artı zemberek dil eklentisi entegre edilsin istiyorum, gibi....

Bu nedenle Bana OpenOffice i EnSağlıklı birşekilde MSI yapabileceğim Program, Yol Yordam, Teknik, Usül gösterecek, Destek verecek arkadaşlara acilen ihtiyacım var :)

Balık yemek değil tutmayı öğrenmek istiyorum, Zira yarın OpenOffice yeni sürümü çıktığında yeniden kendim yapabilmeliyim.

Buraya kadar okuduysanız ve Katılımsız Muhabbetinden anlıyor, bana yol gösterecek herhangi bir bilgiye sahip iseniz İnsanlık Namına yardımcı olun Lütfen :)[/font]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...