Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Superonline Kapımın Önüne Döşeniyor ! :)

KemalALKIN
 Share

Recommended Posts

[size="3"][color="#000000"][b]Superonline Kapımın Önüne Döşeniyor ! :)

Evet Bi Ay Gibi Bir Süre Önce Binamızının Arka Tarafının Karşısına Döşendiğini Görünce Rabbim' e Bizim Dibimizede Gelir İnşallah Diye Dua Ettimdi Hep :) (Bundan Önce Duyduğumda Hep Antepe Gelsin Dedimdi :D)

Baktım Bi Sesler Geliyor Sonra Balkondan Baktım Bişi Anlayamadım Sonra Aşşağı İnip Biraz Yürüyünce O Yazıyı Gördüm
SuperOnline !

Ve Şimdi Binamızın Önünden Başlamışlar Döşemeye Sanırım

Sizlerden Bilgilerinizi Paylaşmanızı İstiyorum
(Ben Gaziantep)

Türkieynin Tiksinidiği Net TTNET te 8 e kadarlık netteyim 1 yıldan fazladır ve eski evde ilk 3 ay full idi sonra hep düşük oldu şimdi bu yeni evdede 5 idi 4 e çektiler santralde beni bidaha arama dedi

sözleşmemde yoktur ancak modem yenilemiştim ttnetten çıkarken onu vericem

şimdi her ay net + tel e 70 e yakın veya o civarda para veriyoruz

49 idi ancak taa ttnete ilk girdiğimde müzike üye oldumdu bi ara faturamda gördüm ttnet müzikten para kesmişler

arada bir 49 geliyor çoğunlukla 55 küsür

telefonda 2 liralık görüşme yapmışız ancak sabiti şunu derken 25 küsür gelmiş bu ay

yani 75 ediyor

Ama Artık Superonline döşeniyor şükürler olsun

49 liraya 10 mbit down 1 mbit up olacak benim

ve telefon gerekmiyormuş ha gerekse bile sabit ücreti yokmuş buda güzel :D

bırak gitsin adlı üyemiz nuru abi ye döşenince kağıtları vermişler banada verince nereye vericeğim bilginiz var mı

bırak gitsin nikli abi ibrahimli carre four yanı dedi en son konusunda

ondan da bilgi almak isterim

Darısı sizlerin başınıza gelişme ve geçtiğimde buradan sizlere bildireceğim inşallah sizlerde geçebilirsiniz

mevkim : gaziantep şehitkamil sarıgüllük gazi mahallesi[/b][/color][/size]

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bizde bekliyorum bakalım mahalleye geldiği gün geçecem ha ondan sonra ttnet deseki gel sana 20 mbit verecem aynı paraya gene gitmiyecem şimdi istedikleri gibi at koşturuyorlar o zam da gelip vay bizde bir kampanya yaptım şoyle boyle yemezler bize geçirdiğiniz günleri unutmadım diyecem aynen boyle diyecem

[quote name='yakoko' date='20 Aralık 2010 - 17:48 ' timestamp='1292864306' post='929727']
bizde bekliyorum bakalım mahalleye geldiği gün geçecem ha ondan sonra ttnet deseki gel sana 20 mbit verecem aynı paraya gene gitmiyecem şimdi istedikleri gibi at koşturuyorlar o zam da gelip vay bizde bir kampanya yaptım şoyle boyle yemezler bize geçirdiğiniz günleri unutmadım diyecem aynen boyle diyecem
[/quote]
arayıp para dökme :D gidip otobüs parasıda verme çık sessizce bıçağı sırtlara sapla :D

[img]http://img704.imageshack.us/img704/3708/20101220205904capture.png[/img]

* Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
* 10 Mbps için internete yükleme (upload) hızı 1 Mbps, 20 Mbps , 50 Mbps ve 100 Mbps için 5 Mbps'dir.
* 15 Mart 2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, ödenmemiş fatura nedeniyle erişim hizmeti durdurulan Superonline ADSL ve Fiber İnternet abonelerimizin; ödemelerini yapmaları durumunda hizmetleri açılırken vergiler dahil 19 TL hat açma ücreti bir sonraki faturalarına yansıtılacaktır.
* 15 Mart 2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Superonline Fiber İnternet abonelerinin, hizmet adresinin değişmesi nedeniyle Fiber İnternet hizmeti için tekrar kurulum yaptırmaları durumunda vergiler dahil [color="#FF0000"][b]100 TL[/b][/color] yeniden kurulum bedeli bir sonraki faturalarına yansıtılacaktır.
* Fiber İnternet kotalı erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti 0,0092 TL/MB’dir.

Edited by Legion

İşim geregi ttnet kullanıyorum malesef burda fiber sistem henüz yok,ancak kendi evimde superonline var.(Ankara)
Fiber internetin tadını alınca burda yaşadıgım her sorunda ttnete onlarca küfür ediyorum.

A'dan Z'ye aldıklar her kuruş haram zıkkım olsun.

Hayırlı olsun kardeşim...

Edited by aaRDaa

abi ettiğin duayı ediyorum ALLAHIM BİZİM MAHALLEYE DE GELSİN....AMİİİNNNN ya varya adamlar bir el atsalar ttneti bitircekler neden yapmıyorlar anlamadım yok önce siteler falan.maliyeti kurtarmıyor dicem yemin ederim bu meseleden sonra ttnetlilerin en az %70i superonlıne abonesı olacak muhtesem para kaldıracaklar uzun vadede hem malıyetı cıkarcaklar hemde super guc olcaklar SIZE SESLENIYORUM EY SUPERONLINE ELEMANLARI ALLAHINIZI SEVIYORSANIZ BURAYA DA UGRAYIN :D

Şaşırttılar ya paraları çok ya da akıllarını kaybetmişler.Bende Kemal Bey gibi tepki vermiştim...Ben TTNET çoktan bıraktım.Superonline nin kablo döşemesi belediyelerle ilgili olsa gerek belediye izin verirse döşeyebiliyorlar.Mesala Kayseriye de döşemek istemişler belediye izin vermemiş.Superonline Bizim ilin farkına varmış.Kolaymı Gaziantep savunmasında 6-7 bin şehit vemişiz.Bir kurtuluş savaşında Türkiyenin verdiği şehit sayısı 10 civarlarında olduğu düşünülürse ....

valla kemalcim senin yaşadığın olayın aynısını bizzat bende yaşadım bizim evin arkasına ve önüne çektiler hattı daha dün bittirdiler hala taze taze çimentoyu döküp doldurdular öyle duruyor :D .... superonline bayi mevzusuna gelince ben hala gidemedim kaç gündür ama inş. bu hafta gidecem arkadaş taktım kafaya birde.. ikinci olarak kemal bizim komşu telefon numarasını vermiş onlar arayacaklarmış bizi onu bekliyorlar ama ben gene gidip bakacam hiç sabrım kalmadı artık :D

[quote name='dokumaci' date='20 Aralık 2010 - 21:11 ' timestamp='1292876503' post='929839']
kemal sizin oralar antepin lüks mahalleleri oraya döşemeleri normal bizimki ise antepin kenar semti gariban mahellesi yani bizim buraya gelmez tahminim
[/quote]

Dokumaci abi cumhuriyet mahallesine doğalgaz döşüyorlar şu an sizin semte niye superonline gelmesinki :).... bu arada abi gerçek adınız neydi :D belki bir gün çay içmeye gelirim yanınıza dertleşiriz :D

[quote name='Bırak Gitsin...' date='20 Aralık 2010 - 23:51 ' timestamp='1292886081' post='929942']
Dokumaci abi cumhuriyet mahallesine doğalgaz döşüyorlar şu an sizin semte niye superonline gelmesinki :).... bu arada abi gerçek adınız neydi :D belki bir gün çay içmeye gelirim yanınıza dertleşiriz :D
[/quote]
nuru dogal gaz bizim buralarda döşeniyorda superonline tahminim sitelere apartmanlara filan veriliyor bizimki normal antep evleri yani müstakil evler
ben ondan diyorum buralara döşemezler diye gerçek adım mehmetde ama beni mehmet diye kimse tanımaz yaşar olarak bilirler yani kimlikte adım mehmet
gerçek adımsa yaşar mehmeti bende tanımam :D

[quote name='mfaykan' date='20 Aralık 2010 - 23:34 ' timestamp='1292885095' post='929930']
Bende bekliyorum kemal arkadaşım bende Gaziantep Karataş 2.Bölgede oturuyorum.Bizim buraya tesisatı bile çelildi.Apartmana vericeklermiş. İnşallah en yakın zamanda gelirde bizde faydalanırız.
[/quote]
Ben Karataş tan taşınırken vardı o yazı üniversite den dönerken

döndü dolaştı ayağıma geldi :)

referandumda taşındım bu arada :D

[quote name='dokumaci' date='20 Aralık 2010 - 21:11 ' timestamp='1292876503' post='929839']
kemal sizin oralar antepin lüks mahalleleri oraya döşemeleri normal bizimki ise antepin kenar semti gariban mahellesi yani bizim buraya gelmez tahminim
[/quote]
abi sen zaten ttneti sömürüyon en az 8mbitsin full hız aldığın için 1,3 mb ye kadar alıyorsun zati

bu arada ben lüks değilim, kredi ile girdik eve (istesen sende yaparsın belki taşınma)

darısı sana abi ne diyeyim :) ama orada fazla kalmayacan gibi (anladın sen onu :D) değmez zaten o hızzı alıyorsun bi tek fiyatı almıyorsun onuda ortak olduğunuz için kurtarıyor :)

hadi gözün aydın kemal kurtuldun ttnet çilesinden :D
süperonline bu sene sadece g.antepe 500 milyon dolar ödenek ayırmış :dribble: :dribble:
g.antep de baya bi değişiklikler oluyor anlaşılan :)
işallah bizde görürüz bu hızı, gerceği ttnet hızları yükseltecekmiş buda karamın koyunu sonra cıkar oyunu olmasın. dur bakalım zaman gösterir?

[quote name='kaos19' date='21 Aralık 2010 - 08:42 ' timestamp='1292917950' post='930036']
hadi gözün aydın kemal kurtuldun ttnet çilesinden :D
süperonline bu sene sadece g.antepe 500 milyon dolar ödenek ayırmış :dribble: :dribble:
g.antep de baya bi değişiklikler oluyor anlaşılan :)
işallah bizde görürüz bu hızı, gerceği ttnet hızları yükseltecekmiş buda karamın koyunu sonra cıkar oyunu olmasın. dur bakalım zaman gösterir?
[/quote]
telefon zorunluluğu var onu bırak ücret çok fazla zor ödüyoruz yahu

49 vericem hemde 10 alacam daha iyi isterse hızzı 100 mbit versin gene bana 4 mbit yaparlar

santraldeki adamlarından kurtulmak için neleri vermezdim aha iptali verecem geçemde :D

4 mbit e 55+25 vereceğime 10 mbite 49 veririm kurtulurum ekonomi olur hemde ;)