Jump to content

Driver Sorunu

rejii
 Share

Recommended Posts

Pc imde k@ylü_temiz_xp Kurlu Anakartım GIGABYTE GA-G31M-ES2L Ethernet Kartının Driveri Sorunlu Resmi Sitesinden Başka Sitelerden Onlarca Driver indirdim Olmadı Nette Gordugum Kadarıyla GIGABYTE GA-G31M-ES2L Serisinin Ethernet Kartı Sorunu Varmış Bendede Bu Anakartın Cd si yok
1 keresinde Format Attıgımda kur Dosyasını bulmstum Kurmstum net gelmıstı SEtup halınde degılde ını dosyası olarak ama cok ugrasmıstım sımdı format attım bu sefer ne yaptıysam nerden ındırdıysem uymuyor ınternet yok Driveri kurdugumda Sorunlu dıyor calıstırmıyor Elinde GIGABYTE GA-G31M-ES2L anakartının Driver Cd si olan varmı cd den dırek yukledıgımde sorun duzelır belkı ethernet kartında sorun yok arkadaslar wın7 atılı hdd em var onda drıverı otomatk bulup kuruyor net gelıyor İşletimsistemim Windows Xp Pro 64 Bit

anlamadım :S ama dosya 7zip self extrancing archive olarak ınıyor ve actıgımda masa ustune klasor olarak cıkartıyor normal drıver kurulumunun setubunu kurar gıbı kurulum gelıyor ama sorunlu :S kurduktan sonra Drıver sorunlu calısıyor falan dıyor cok drıver ındırdım resmı sıtesınden de olmadı :S

tek setup dosyası ise sağ tıkla klasöre çıkar..setup yanında başka dosyalarda varsa aygıt yönetici altında setup un olduğu klasörü göster..inf dosyası orda bir yerde olur zaten..ama setup ilede hata veriyorsa bir yerde bir sıkıntı vardır.yoksa orj sitesinden inen sürücü neden çalışmasın

ınf dosyasını sagtık yukle dedıgım halde cogu dıver yuklendı fakat net gelmedı normal aygıt yonetıcısınden sectırerek kuruyorum sorun aynı yaklasın 15 ayrı surum ındırdım drıver için 1 tanesı duzgun oldu oda ınternet gelmedı modem ısıkları yandı fakat ınternet cok yavas atıyor net gelmıyor dıger hdd takıp actıgımda normal net oldugunda ısık hızlı yanıp sonuyor sorun drıver de Resmi Sitesinde indirdim Modifiye Edilmis xp kurdum K@ylu temiz xp gorsellık kullanılmıs.