Jump to content

Kopyalama Engelleyici Program Lazım

himmgarip
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar tanıdık bir abim var internet cafe sahibi.
O ağdan film müzik v.s. veriyor müşterilere ama bu verdiklerinin kopyalama yapılmasını istemiyor.Bu belgeler sadece okunabilecek.Ona göre bir program lazım.
Copy Protect var ama tam anlamıyla olmuyor.

[quote name='gokbayrakm' date='08 Ocak 2011 - 20:56 ' timestamp='1294520784' post='940618']
Arkadaşım Akınsoft internett kafe yazılımı yar onu satın alsın çok güzel bir yazılım kopyalamayı engelleyebilirsin.
[/quote]

Handy Cafe de de var bu özellik onu kullanıyor.
Ama video verdiği bilgisayar normal xp kurulu bir makina.Adam bu işi 1992 den bu yana yapıyor şuan 115 makinası var.
O yüzden sadece o makineye lazım usb ve benzeri şeylere kopyalamaya izin vermicek.Sadece okutacak.

• 4 hafta sonra ...

paylaşımdan internet kafeler ne kadar engellesede çözüm değil.çünkü o dosyayı almak isteyen zaten alır.çok basit bir yöntemi var prgram dinlemez.sana şöyle bir program tavsiye edeyim.korumayı etkinleştir ve kaldır var.etkinleştir dediğinde oluyor.

Hotfile Link:

[code]http://hotfile.com/dl/102032073/6d1e50f/Taytanix-TNCTR.rar.html[/code]

[quote name='himmgarip' date='08 Ocak 2011 - 22:58 ' timestamp='1294520939' post='940621']
Handy Cafe de de var bu özellik onu kullanıyor.
Ama video verdiği bilgisayar normal xp kurulu bir makina.Adam bu işi 1992 den bu yana yapıyor şuan 115 makinası var.
O yüzden sadece o makineye lazım usb ve benzeri şeylere kopyalamaya izin vermicek.Sadece okutacak.
[/quote]
Ben kendim kullanıyorum engelliyorum kopyalayamıyolar.